Kdo je to?
Kdo je to, byl Tchán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tchán? Lidé, vztahy

Kdo je to Tchán?

Jaký je význam slova Tchán? Co to znamená?

Pokud se vdám - ožením, otec mého manžela/ manželky se stane mým tchánem. Já budu jeho snacha/ zeť.Kdo je to, byl Tchán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tchán? Lidé, vztahy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Tchán s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Nulové pásmo? Znáte pojem Rozhodčí doložka? Vzpomněli byste si na význam slova Konsolidace? Víte, co je to Osobní údaj?

Klíčová slova: informace, význam pojmu, význam slova, wiki, Tchán, termín, přesný význam, pojem, co je to Tchán?, vysvětlení, popis, slovo, význam, formulace, kdo to je

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Tchán, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Tchán? Kdo to byl Tchán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tchán? Definice pojmu Tchán se nachází v sekci vztahy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci vztahy.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.