Kdo je to?
Kdo je to, byl Tchán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tchán? Lidé, vztahy

Kdo je to Tchán?

Jaký je význam slova Tchán? Co to znamená?

Pokud se vdám - ožením, otec mého manžela/ manželky se stane mým tchánem. Já budu jeho snacha/ zeť.Kdo je to, byl Tchán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tchán? Lidé, vztahy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Tchán? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to NATO? Znáte pojem FPS? Vzpomněli byste si na význam slova Rýže Basmati? Pamatujete si definici pojmu Juta?

Klíčová slova: informace, přesný význam, wiki, formulace, co je to Tchán?, význam slova, původ slova, kdo to je, synonymum, co znamená, Tchán, pojem, heslo, termín, vztahy

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Tchán? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Tchán? Kdo to byl Tchán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tchán? Definice pojmu Tchán je v sekci vztahy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než vztahy).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.