Kdo je to?
Kdo je to Radovan Vítek? Životopis Radovan Vítek, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Radovan Vítek?

Kdo je to Radovan Vítek? Stručný životopis

Radovan Vítek je známý český podnikatel v oblasti realit. Již od mládí podnikal. V době kuponové privatizace se zúčastnil se společností Istrokapitál privatizace Slovnaftu, Východoslovenských železáren a dalších. Jeho společnost Czech Property Investments pronajímá tisíce vlastních nemovitostí.
Radovan Vítek bývá často středem zájmu médií pro své obchodní praktiky i osobní život. Řadí se k deseti nejbohatším Čechům.Kdo je to Radovan Vítek? Životopis Radovan Vítek, lidé, osobnosti z podnikání

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Radovan Vítek? s blízkými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Radovan Vítek

Národnost: česká
Datum narození: 22. ledna 1971
Místo narození: Nové Město na Moravě

Víte, co je to Kondenzační kotel? Znáte pojem Nádrh? Vzpomněli byste si na význam slova Čtečka knih? Pamatujete si definici pojmu OTG?

Klíčová slova: význam pojmu, popis, co znamená, přesný výraz, synonymum, formulace, kdo je Radovan Vítek?, termín, Radovan Vítek, slovo, definice, pojem, vysvětlení, význam slova, co je to Radovan Vítek?

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je Radovan Vítek? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Radovan Vítek? Kdo to byl Radovan Vítek? Kdy se narodil Radovan Vítek? Kde se narodil Radovan Vítek? Radovan Vítek je v sekci podnikání. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Radovan Vítek dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Radovan Vítek i v jiné kategorii než je podnikání.