Kdo je to?
Kdo je to, byl Blogerka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blogerka? Lidé, záliby

Kdo je to Blogerka?

Jaký je význam slova Blogerka? Co to znamená?

Blogerka je autorka blogu, tedy webové aplikace, která na webové stránce obsahuje příspěvky různé formy pocházející většinou od jednoho autora. Jedná se o formu webového zápisníku, bloggerka se může vyjadřovat k odborným i osobním tématům.
Některé blogerky umožňují vkládání komentářů a následnou diskusi, jiné tuto možnost nenabízí.Kdo je to, byl Blogerka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blogerka? Lidé, záliby

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Blogerka? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Hraška? Znáte pojem Permafrost? Vzpomněli byste si na význam slova Twitter? Pamatujete si definici pojmu Word?

Klíčová slova: popis, definice, termín, význam, heslo, vysvětlení, formulace, kdo to je, wiki, kdo je Blogerka?, informace, záliby, etymologie, slovo, význam slova

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Blogerka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Blogerka? Kdo to byl Blogerka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Blogerka? Definice pojmu Blogerka je v sekci záliby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít pojem, definici, text, výraz kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Blogerka i v jiné sekci než v záliby.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.