Kdo je to?
Kdo je to, byl Blogerka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blogerka? Lidé, záliby

Kdo je to Blogerka?

Jaký je význam slova Blogerka? Co to znamená?

Blogerka je autorka blogu, tedy webové aplikace, která na webové stránce obsahuje příspěvky různé formy pocházející většinou od jednoho autora. Jedná se o formu webového zápisníku, bloggerka se může vyjadřovat k odborným i osobním tématům.
Některé blogerky umožňují vkládání komentářů a následnou diskusi, jiné tuto možnost nenabízí.Kdo je to, byl Blogerka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blogerka? Lidé, záliby

Sdílejte tuto stránku se slovem Blogerka s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Hraška? Znáte pojem Permafrost? Vzpomněli byste si na význam slova Twitter? Pamatujete si definici pojmu Word?

Klíčová slova: co je to Blogerka?, vysvětlení, popis, původ slova, formulace, wiki, informace, kdo je Blogerka?, záliby, význam pojmu, význam slova, etymologie, synonymum, pojem, přesný význam

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Blogerka, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Blogerka? Kdo to byl Blogerka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Blogerka? Definice pojmu Blogerka je v kategorii záliby. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Blogerka hledat i v jiných kategoriích (než záliby).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.