Kdo je to?
Kdo je to, byl Blogerka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blogerka? Lidé, záliby

Kdo je to Blogerka?

Jaký je význam slova Blogerka? Co to znamená?

Blogerka je autorka blogu, tedy webové aplikace, která na webové stránce obsahuje příspěvky různé formy pocházející většinou od jednoho autora. Jedná se o formu webového zápisníku, bloggerka se může vyjadřovat k odborným i osobním tématům.
Některé blogerky umožňují vkládání komentářů a následnou diskusi, jiné tuto možnost nenabízí.Kdo je to, byl Blogerka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blogerka? Lidé, záliby

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Blogerka s vašimi známými a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Sorbitol? Znáte pojem Legenda? Vzpomněli byste si na význam slova Internet? Víte, co je to ŠVP?

Klíčová slova: pojem, popis, definice, původ slova, heslo, význam, co znamená, popis, termín, informace, formulace, wiki, význam slova, význam pojmu, přesný výraz

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Blogerka, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Blogerka? Kdo to byl Blogerka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Blogerka? Definice pojmu Blogerka se nachází v sekci záliby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie záliby.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.