Kdo je to?
Kdo je to, byl Úderník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Úderník? Lidé, historie

Kdo je to Úderník?

Jaký je význam slova Úderník? Co to znamená?

Úderník je pojmenování pocházející z bývalého Sovětského svazu. Jedná se o dělníka, který výrazně překračoval stanovené pracovní normy a byl tak příkladem pro ostatní pracující. Často však šlo o podvod, díky kterému bylo možno navyšovat požadavky na výkon.
Úderník nedbal na bezpečnost práce a předepsané postupy, popřípadě neprováděl přípravné práce. Pojmenování se rozšířilo do všech států bývalého východního bloku.Kdo je to, byl Úderník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Úderník? Lidé, historie

Definici slova Úderník můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Likvidita? Pamatujete si definici pojmu Dřevina? Vzpomněli byste si na význam slova Fibrom? Vzpomněli byste si na význam slova Asteroid?

Klíčová slova: co znamená, termín, kdo to je, pojem, význam, význam slova, kdo je Úderník?, definice, popis, synonymum, přesný výraz, původ slova, Úderník, wiki, přesný význam

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Úderník

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Úderník? Kdo to byl Úderník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Úderník? Definice pojmu Úderník patří do sekce historie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než historie).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.