Kdo je to?
Kdo je to, byl Turista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Turista? Lidé, záliby

Kdo je to Turista?

Jaký je význam slova Turista? Co to znamená?

Turista je pojmenování z oblasti turistického ruchu. Označuje se tak zákazník, který využívá právě tento typ služeb. Jedná se o osobu, která vycestuje ze své země do určitého cíle za účelem rekreace, prožitků a poznání a nemá z takové cesty zisky.
Turista pobývá v cílové destinaci déle než jeden den a méně než jeden rok. Z cesty si domů přiváží pouze suvenýry a dojmy. Turistika je v současnosti masovým jevem.Kdo je to, byl Turista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Turista? Lidé, záliby

Líbí se vám definice kdo je to Turista? Pak se podělte se známými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Roaming? Znáte pojem Rozvodí? Vzpomněli byste si na význam slova Skalár? Pamatujete si definici pojmu Parlament?

Klíčová slova: co je to Turista?, kdo je Turista?, význam slova, synonymum, význam pojmu, wiki, význam, záliby, přesný význam, přesný výraz, Turista, termín, formulace, informace, popis

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Turista, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Turista? Kdo to byl Turista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Turista? Definice pojmu Turista je v kategorii záliby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Turista hledat i v jiných kategoriích (než záliby).