Kdo je to?
Kdo je to, byl Turista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Turista? Lidé, záliby

Kdo je to Turista?

Jaký je význam slova Turista? Co to znamená?

Turista je pojmenování z oblasti turistického ruchu. Označuje se tak zákazník, který využívá právě tento typ služeb. Jedná se o osobu, která vycestuje ze své země do určitého cíle za účelem rekreace, prožitků a poznání a nemá z takové cesty zisky.
Turista pobývá v cílové destinaci déle než jeden den a méně než jeden rok. Z cesty si domů přiváží pouze suvenýry a dojmy. Turistika je v současnosti masovým jevem.Kdo je to, byl Turista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Turista? Lidé, záliby

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Turista s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Roaming? Znáte pojem Rozvodí? Vzpomněli byste si na význam slova Skalár? Pamatujete si definici pojmu Parlament?

Klíčová slova: termín, pojem, záliby, přesný význam, kdo je Turista?, kdo to je, informace, význam slova, slovo, synonymum, původ slova, co je to Turista?, přesný výraz, wiki, význam

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Turista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Turista? Kdo to byl Turista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Turista? Definice pojmu Turista patří do sekce záliby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici například v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než záliby.