Kdo je to?
Kdo je to, byl Turista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Turista? Lidé, záliby

Kdo je to Turista?

Jaký je význam slova Turista? Co to znamená?

Turista je pojmenování z oblasti turistického ruchu. Označuje se tak zákazník, který využívá právě tento typ služeb. Jedná se o osobu, která vycestuje ze své země do určitého cíle za účelem rekreace, prožitků a poznání a nemá z takové cesty zisky.
Turista pobývá v cílové destinaci déle než jeden den a méně než jeden rok. Z cesty si domů přiváží pouze suvenýry a dojmy. Turistika je v současnosti masovým jevem.Kdo je to, byl Turista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Turista? Lidé, záliby

Sdílejte tuto stránku se slovem Turista s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Roaming? Znáte pojem Rozvodí? Vzpomněli byste si na význam slova Skalár? Pamatujete si definici pojmu Parlament?

Klíčová slova: záliby, informace, popis, formulace, etymologie, původ slova, pojem, vysvětlení, termín, význam slova, popis, přesný výraz, kdo je Turista?, význam pojmu, co je to Turista?

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Turista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Turista? Kdo to byl Turista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Turista? Definice pojmu Turista je v sekci záliby. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Turista i v jiné sekci než v záliby.