Kdo je to?
Kdo je to, byl Dezertér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dezertér? Lidé, zločin

Kdo je to Dezertér?

Jaký je význam slova Dezertér? Co to znamená?

Dezertér (neboli zběh) je voják, který nedovoleně opustil svoji vojenskou jednotku. Jedná se o závažný trestný čin, za který v době války hrozí trest smrti (obvykle zastřelením). V českém právu se dezerci věnuje § 322 trestního zákona č. 40/2009 Sb. Za dezerci hrozí trest odnětí svobody v délce 6 měsíců až 3 roky. Ve zvlášť závažných případech hrozí trest odnětí svobody v délce dva až osm let.Kdo je to, byl Dezertér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dezertér? Lidé, zločin

Líbí se vám definice kdo je to Dezertér? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Eternit? Víte, co je to Kostlánka? Víte, co je to Člunkový běh? Pamatujete si definici pojmu Koliformní bakterie?

Klíčová slova: co je to Dezertér?, popis, přesný význam, formulace, informace, význam pojmu, co znamená, přesný výraz, termín, wiki, slovo, heslo, etymologie, vysvětlení, význam slova

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Dezertér? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Dezertér? Kdo to byl Dezertér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dezertér? Definice pojmu Dezertér je v sekci zločin. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než zločin).