Kdo je to?
Kdo je to, byl Dezertér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dezertér? Lidé, zločin

Kdo je to Dezertér?

Jaký je význam slova Dezertér? Co to znamená?

Dezertér (neboli zběh) je voják, který nedovoleně opustil svoji vojenskou jednotku. Jedná se o závažný trestný čin, za který v době války hrozí trest smrti (obvykle zastřelením). V českém právu se dezerci věnuje § 322 trestního zákona č. 40/2009 Sb. Za dezerci hrozí trest odnětí svobody v délce 6 měsíců až 3 roky. Ve zvlášť závažných případech hrozí trest odnětí svobody v délce dva až osm let.Kdo je to, byl Dezertér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dezertér? Lidé, zločin

Tento text (Dezertér) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Lupénka? Znáte pojem Součet? Vzpomněli byste si na význam slova Skafocefalie? Pamatujete si definici pojmu Praganda?

Klíčová slova: přesný výraz, synonymum, heslo, popis, pojem, co znamená, význam pojmu, původ slova, vysvětlení, zločin, popis, význam, přesný význam, formulace, Dezertér

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Dezertér, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Dezertér? Kdo to byl Dezertér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dezertér? Definice pojmu Dezertér je v kategorii zločin. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též najít pojem, definici, text, výraz řekněme na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Dezertér i jinde než v sekci než v zločin.