Kdo je to?
Kdo je to, byl Osoba blízká? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Osoba blízká? Lidé, zločin

Kdo je to Osoba blízká?

Jaký je význam slova Osoba blízká? Co to znamená?

Osoba blízká je pojem z českého práva, který označuje blízké příbuzné nebo osoby, které jsou pro člověka stejně důležité v rámci rodiny (např. rodiče nebo sourozence, manžela/ manželku, partnera/ partnerku). Oblíbené bylo vymlouvání se na osobu blízkou při spáchání dopravního přestupku (řídila údajně "osoba blízká", jejíž identitu nechce dotyčný uvést). Tomu učinila přítrž novela přílušného zákona.Kdo je to, byl Osoba blízká? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Osoba blízká? Lidé, zločin

Líbí se vám definice kdo je to Osoba blízká? Pak se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Feat? Víte, co je to Quad core? Víte, co je to HORECA? Pamatujete si definici pojmu Elektrolýza?

Klíčová slova: význam pojmu, heslo, přesný výraz, kdo je Osoba blízká?, slovo, definice, Osoba blízká, termín, co znamená, zločin, kdo to je, etymologie, přesný význam, popis, co je to Osoba blízká?

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Osoba blízká

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Osoba blízká? Kdo to byl Osoba blízká? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Osoba blízká? Definice pojmu Osoba blízká je v kategorii zločin. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než zločin.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.