Kdo je to?
Kdo je to, byl Osoba blízká? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Osoba blízká? Lidé, zločin

Kdo je to Osoba blízká?

Jaký je význam slova Osoba blízká? Co to znamená?

Osoba blízká je pojem z českého práva, který označuje blízké příbuzné nebo osoby, které jsou pro člověka stejně důležité v rámci rodiny (např. rodiče nebo sourozence, manžela/ manželku, partnera/ partnerku). Oblíbené bylo vymlouvání se na osobu blízkou při spáchání dopravního přestupku (řídila údajně "osoba blízká", jejíž identitu nechce dotyčný uvést). Tomu učinila přítrž novela přílušného zákona.Kdo je to, byl Osoba blízká? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Osoba blízká? Lidé, zločin

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Osoba blízká? s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to K+M+B? Znáte pojem Pixel? Vzpomněli byste si na význam slova Meteorit? Pamatujete si definici pojmu Noktovizor?

Klíčová slova: co je to Osoba blízká?, pojem, přesný výraz, formulace, Osoba blízká, slovo, vysvětlení, termín, wiki, popis, etymologie, zločin, informace, význam, definice

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Osoba blízká

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Osoba blízká? Kdo to byl Osoba blízká? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Osoba blízká? Definice pojmu Osoba blízká je v kategorii zločin. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Osoba blízká i v jiné kategorii než je sekce zločin.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.