Kdo je to?
Kdo je to, byl Vlastizrádce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vlastizrádce? Lidé, zločin

Kdo je to Vlastizrádce?

Co znamená a jaký je význam slova Vlastizrádce?

Vlastizrádce je zločinec, který se dopustí trestného činu vlastizrady, tj. jedná se záměrem poškodit svou zemi tím, že se spojí s někým, kdo má vliv na politiku a moc. Vlastizradou se rozumí rozvracení republiky, sabotáž nebo teroristický útok. Vlastizrada je chápána jako velmi závažný trestný čin, za nějž jinak poměrně liberální české zákony (co se týká výše trestů) udávají trest odnětí svobody v rozpětí 15 - 20 let.Kdo je to, byl Vlastizrádce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vlastizrádce? Lidé, zločin

Budeme rádi, pokud budete definici slova Vlastizrádce sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Hypertenze? Pamatujete si definici pojmu Viskóza? Znáte pojem Infrastruktura? Vzpomněli byste si na význam slova Kontokorent?

Klíčová slova: wiki, význam slova, slovo, informace, etymologie, synonymum, vysvětlení, kdo to je, co znamená, termín, heslo, zločin, přesný výraz, definice, význam pojmu

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Vlastizrádce? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Vlastizrádce? Kdo to byl Vlastizrádce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vlastizrádce? Definice pojmu Vlastizrádce se nachází v kategorii zločin. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie zločin.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.