Kdo je to?
Kdo je to, byl Vlastizrádce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vlastizrádce? Lidé, zločin

Kdo je to Vlastizrádce?

Co znamená a jaký je význam slova Vlastizrádce?

Vlastizrádce je zločinec, který se dopustí trestného činu vlastizrady, tj. jedná se záměrem poškodit svou zemi tím, že se spojí s někým, kdo má vliv na politiku a moc. Vlastizradou se rozumí rozvracení republiky, sabotáž nebo teroristický útok. Vlastizrada je chápána jako velmi závažný trestný čin, za nějž jinak poměrně liberální české zákony (co se týká výše trestů) udávají trest odnětí svobody v rozpětí 15 - 20 let.Kdo je to, byl Vlastizrádce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vlastizrádce? Lidé, zločin

Budeme rádi, pokud budete definici slova Vlastizrádce sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to DHCP? Znáte pojem Motivace? Vzpomněli byste si na význam slova Katamarán? Pamatujete si definici pojmu Kronika?

Klíčová slova: heslo, etymologie, zločin, informace, pojem, kdo to je, význam slova, přesný význam, původ slova, wiki, co znamená, kdo je Vlastizrádce?, co je to Vlastizrádce?, popis, význam pojmu

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Vlastizrádce, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Vlastizrádce? Kdo to byl Vlastizrádce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vlastizrádce? Definice pojmu Vlastizrádce se nachází v sekci zločin. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Vlastizrádce i v jiných kategoriích (než zločin).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.