Kdo je to?
Kdo je to, byl Vlastizrádce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vlastizrádce? Lidé, zločin

Kdo je to Vlastizrádce?

Co znamená a jaký je význam slova Vlastizrádce?

Vlastizrádce je zločinec, který se dopustí trestného činu vlastizrady, tj. jedná se záměrem poškodit svou zemi tím, že se spojí s někým, kdo má vliv na politiku a moc. Vlastizradou se rozumí rozvracení republiky, sabotáž nebo teroristický útok. Vlastizrada je chápána jako velmi závažný trestný čin, za nějž jinak poměrně liberální české zákony (co se týká výše trestů) udávají trest odnětí svobody v rozpětí 15 - 20 let.Kdo je to, byl Vlastizrádce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vlastizrádce? Lidé, zločin

Zaujalo vás slovo, termín Vlastizrádce? Potom se podělte se známými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to DHCP? Znáte pojem Motivace? Vzpomněli byste si na význam slova Katamarán? Pamatujete si definici pojmu Kronika?

Klíčová slova: význam slova, synonymum, pojem, co znamená, vysvětlení, wiki, termín, popis, přesný výraz, význam pojmu, formulace, slovo, kdo je Vlastizrádce?, etymologie, zločin

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vlastizrádce

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Vlastizrádce? Kdo to byl Vlastizrádce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vlastizrádce? Definice pojmu Vlastizrádce patří do sekce zločin. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat výraz, text, termín, pojem řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v zločin.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.