Kdo je to?
Kdo je to, byl Vlastizrádce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vlastizrádce? Lidé, zločin

Kdo je to Vlastizrádce?

Co znamená a jaký je význam slova Vlastizrádce?

Vlastizrádce je zločinec, který se dopustí trestného činu vlastizrady, tj. jedná se záměrem poškodit svou zemi tím, že se spojí s někým, kdo má vliv na politiku a moc. Vlastizradou se rozumí rozvracení republiky, sabotáž nebo teroristický útok. Vlastizrada je chápána jako velmi závažný trestný čin, za nějž jinak poměrně liberální české zákony (co se týká výše trestů) udávají trest odnětí svobody v rozpětí 15 - 20 let.Kdo je to, byl Vlastizrádce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vlastizrádce? Lidé, zločin

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Vlastizrádce? s vašimi přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Hypertenze? Víte, co je to Dvojhláska? Znáte pojem Infrastruktura? Pamatujete si definici pojmu Oolong?

Klíčová slova: formulace, význam pojmu, etymologie, synonymum, význam, co znamená, heslo, informace, Vlastizrádce, význam slova, definice, přesný výraz, kdo je Vlastizrádce?, slovo, původ slova

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vlastizrádce

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Vlastizrádce? Kdo to byl Vlastizrádce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vlastizrádce? Definice pojmu Vlastizrádce je v kategorii zločin. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít pojem, definici, text, výraz třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Vlastizrádce i v jiných kategoriích (než zločin).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.