Kdo je to?
Kdo je to, byl Teta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teta? Lidé, mytologie

Kdo je to Teta?

Jaký je význam slova Teta? Co to znamená?

Teta byla jednou z Krokových dcer a sestrou Libuše a Kazi. Uměla mluvit s duchy a vystupovala jako pohanská kněžka. Lidé v té době věřili mnoha pověrám, Teta zavedla velký počet různých obřadů, při kterých byla uctívána nejrůznější božstva.
Pro své potřeby si nechala postavit hrad na skále u řeky Mže a nazvala ho Tetínem.Kdo je to, byl Teta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teta? Lidé, mytologie

Definici slova Teta můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Adobe air? Pamatujete si definici pojmu Inverze? Vzpomněli byste si na význam slova Intrastat? Vzpomněli byste si na význam slova Zvyk?

Klíčová slova: původ slova, význam pojmu, mytologie, přesný výraz, heslo, definice, wiki, formulace, přesný význam, etymologie, vysvětlení, slovo, informace, co znamená, synonymum

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Teta? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Teta? Kdo to byl Teta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Teta? Definice pojmu Teta se nachází v kategorii mytologie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci mytologie.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?