Kdo je to?
Kdo je to, byl Teta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teta? Lidé, mytologie

Kdo je to Teta?

Jaký je význam slova Teta? Co to znamená?

Teta byla jednou z Krokových dcer a sestrou Libuše a Kazi. Uměla mluvit s duchy a vystupovala jako pohanská kněžka. Lidé v té době věřili mnoha pověrám, Teta zavedla velký počet různých obřadů, při kterých byla uctívána nejrůznější božstva.
Pro své potřeby si nechala postavit hrad na skále u řeky Mže a nazvala ho Tetínem.Kdo je to, byl Teta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teta? Lidé, mytologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Teta? se známými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Rozhodčí doložka? Znáte pojem Asteroid? Vzpomněli byste si na význam slova Úmoří? Pamatujete si definici pojmu Devalvace?

Klíčová slova: význam pojmu, mytologie, co je to Teta?, definice, etymologie, heslo, informace, význam slova, wiki, termín, formulace, co znamená, popis, pojem, synonymum

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Teta, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Teta? Kdo to byl Teta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Teta? Definice pojmu Teta je v kategorii mytologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Teta i v jiné kategorii než v mytologie.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?