Kdo je to?
Kdo je to, byl Teta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teta? Lidé, mytologie

Kdo je to Teta?

Jaký je význam slova Teta? Co to znamená?

Teta byla jednou z Krokových dcer a sestrou Libuše a Kazi. Uměla mluvit s duchy a vystupovala jako pohanská kněžka. Lidé v té době věřili mnoha pověrám, Teta zavedla velký počet různých obřadů, při kterých byla uctívána nejrůznější božstva.
Pro své potřeby si nechala postavit hrad na skále u řeky Mže a nazvala ho Tetínem.Kdo je to, byl Teta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teta? Lidé, mytologie

Sdílejte tuto stránku se slovem Teta s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Rozhodčí doložka? Znáte pojem Asteroid? Vzpomněli byste si na význam slova Úmoří? Pamatujete si definici pojmu Devalvace?

Klíčová slova: synonymum, význam pojmu, mytologie, etymologie, význam, wiki, slovo, kdo to je, formulace, popis, co znamená, přesný výraz, význam slova, popis, pojem

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Teta

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Teta? Kdo to byl Teta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Teta? Definice pojmu Teta je v kategorii mytologie. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Teta v jiné sekci než mytologie.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?