Kdo je to?
Kdo je to, byl Zběh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zběh? Lidé, zločin

Kdo je to Zběh?

Jaký je význam slova Zběh? Co to znamená?

Zběh neboli dezertér je voják, který o své vlastní vůli uteče (zběhne) z armády, aniž by k tomu měl povolení. Dezerce bývala přísně trestána. V době války smrtí zastřelením, jinak vězením.Kdo je to, byl Zběh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zběh? Lidé, zločin

Budeme rádi, pokud budete definici slova Zběh sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Firmware? Pamatujete si definici pojmu Hrdost? Vzpomněli byste si na význam slova Konvence? Vzpomněli byste si na význam slova Charta 77?

Klíčová slova: vysvětlení, co je to Zběh?, přesný výraz, popis, wiki, Zběh, synonymum, heslo, kdo je Zběh?, informace, definice, přesný význam, slovo, formulace, význam slova

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Zběh, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Zběh? Kdo to byl Zběh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zběh? Definice pojmu Zběh se nachází v sekci zločin. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v zločin.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?