Kdo je to?
Kdo je to, byl Zběh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zběh? Lidé, zločin

Kdo je to Zběh?

Jaký je význam slova Zběh? Co to znamená?

Zběh neboli dezertér je voják, který o své vlastní vůli uteče (zběhne) z armády, aniž by k tomu měl povolení. Dezerce bývala přísně trestána. V době války smrtí zastřelením, jinak vězením.Kdo je to, byl Zběh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zběh? Lidé, zločin

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Zběh? s kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to DNS? Znáte pojem Relikviář? Vzpomněli byste si na význam slova Vízum? Pamatujete si definici pojmu Kaizen?

Klíčová slova: heslo, co znamená, význam pojmu, původ slova, popis, termín, význam slova, přesný význam, informace, co je to Zběh?, slovo, wiki, popis, zločin, definice

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zběh

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Zběh? Kdo to byl Zběh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zběh? Definice pojmu Zběh je v kategorii zločin. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat výraz, definici, slovo, termín kupř. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Zběh v jiné sekci než zločin.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?