Kdo je to?
Kdo je to, byl Ječmínek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ječmínek? Lidé, mytologie

Kdo je to Ječmínek?

Co znamená a jaký je význam slova Ječmínek?

Ječmínek měl být bájným moravským králem. Sídlit měl v Chropyni. Podle pověsti vyhnal král Ječmínkovu těhotnou matku. Té pomohli vesničané a i s novorozeným Ječmínkem ji ukryli. Po nějaké době se král pokusil manželku i syna najít, ale nebyl úspěšný. Starý poustevník mu vysvětlil, že si rodinu nezaslouží a že jeho syn se ukáže, až bude zemi moravské nejhůře.
Od té doby moravský lid stále čeká na svého krále.Za svého ochránce si ho zvolili sladovníci.Kdo je to, byl Ječmínek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ječmínek? Lidé, mytologie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Ječmínek sdílet se známými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Silverlight? Znáte pojem Microsoft Office? Vzpomněli byste si na význam slova Švarc systém? Pamatujete si definici pojmu Čubrica?

Klíčová slova: kdo to je, význam, informace, původ slova, přesný význam, heslo, wiki, Ječmínek, etymologie, formulace, kdo je Ječmínek?, co znamená, termín, význam pojmu, vysvětlení

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ječmínek

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ječmínek? Kdo to byl Ječmínek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ječmínek? Definice pojmu Ječmínek patří do sekce mytologie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v mytologie.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.