Kdo je to?
Kdo je to, byl Ječmínek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ječmínek? Lidé, mytologie

Kdo je to Ječmínek?

Co znamená a jaký je význam slova Ječmínek?

Ječmínek měl být bájným moravským králem. Sídlit měl v Chropyni. Podle pověsti vyhnal král Ječmínkovu těhotnou matku. Té pomohli vesničané a i s novorozeným Ječmínkem ji ukryli. Po nějaké době se král pokusil manželku i syna najít, ale nebyl úspěšný. Starý poustevník mu vysvětlil, že si rodinu nezaslouží a že jeho syn se ukáže, až bude zemi moravské nejhůře.
Od té doby moravský lid stále čeká na svého krále.Za svého ochránce si ho zvolili sladovníci.Kdo je to, byl Ječmínek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ječmínek? Lidé, mytologie

Tento text (Ječmínek) můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Celiakie? Vzpomněli byste si na význam slova Pixel? Znáte pojem Maltodextrin? Znáte pojem Sklivec?

Klíčová slova: význam, Ječmínek, význam slova, formulace, informace, etymologie, původ slova, synonymum, co znamená, přesný význam, význam pojmu, popis, mytologie, heslo, popis

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ječmínek

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ječmínek? Kdo to byl Ječmínek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ječmínek? Definice pojmu Ječmínek je v kategorii mytologie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo kupř. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci mytologie.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.