Kdo je to?
Kdo je to, byl Ječmínek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ječmínek? Lidé, mytologie

Kdo je to Ječmínek?

Co znamená a jaký je význam slova Ječmínek?

Ječmínek měl být bájným moravským králem. Sídlit měl v Chropyni. Podle pověsti vyhnal král Ječmínkovu těhotnou matku. Té pomohli vesničané a i s novorozeným Ječmínkem ji ukryli. Po nějaké době se král pokusil manželku i syna najít, ale nebyl úspěšný. Starý poustevník mu vysvětlil, že si rodinu nezaslouží a že jeho syn se ukáže, až bude zemi moravské nejhůře.
Od té doby moravský lid stále čeká na svého krále.Za svého ochránce si ho zvolili sladovníci.Kdo je to, byl Ječmínek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ječmínek? Lidé, mytologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ječmínek s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Celiakie? Znáte pojem Quad core? Znáte pojem Maltodextrin? Víte, co je to Xantan E 415?

Klíčová slova: termín, popis, wiki, definice, vysvětlení, původ slova, význam slova, kdo to je, informace, význam, co znamená, mytologie, popis, kdo je Ječmínek?, co je to Ječmínek?

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Ječmínek? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Ječmínek? Kdo to byl Ječmínek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ječmínek? Definice pojmu Ječmínek se nachází v kategorii mytologie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, termín kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v mytologie.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.