Kdo je to?
Kdo je to Peter Jackson? Životopis Peter Jackson, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Peter Jackson?

Kdo je to Peter Jackson? Stručný životopis

Peter Jackson je znám především jako režisér trilogie Pán prstenů. Tyto celovečerní filmy získaly nejen rekordní návštěvnost a tržby, ale také velké množství nejrůznějších filmových cen – Oscary, Zlaté glóby i ceny BAFTA.
Peter Jackson pochází z Nového Zélandu. Natáčení dokumentů a filmů se věnoval od dětství. Většina jeho režijních počinů je vysoce ceněna diváky i kritikou, filmy pravidelně získávají vysoká ocenění. Jackson režíroval i komedie a loutkové filmy, jako producent, režisér a spoluautor scénáře vynikl i u dobrodružného příběhu King Kong.Kdo je to Peter Jackson? Životopis Peter Jackson, lidé, osobnosti z umělci

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Peter Jackson s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Peter Jackson

Národnost: Nový Zéland
Datum narození: 31. 10. 1961
Místo narození: Pukerua Bay

Víte, co je to Pečený čaj? Znáte pojem Hustota? Vzpomněli byste si na význam slova Kondenzátor? Pamatujete si definici pojmu Forex?

Klíčová slova: význam slova, přesný výraz, wiki, kdo to je, slovo, co je to Peter Jackson?, informace, synonymum, vysvětlení, kdo je Peter Jackson?, význam pojmu, etymologie, Peter Jackson, termín, co znamená

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Peter Jackson?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Peter Jackson? Kdo to byl Peter Jackson? Kdy se narodil Peter Jackson? Kde se narodil Peter Jackson? Peter Jackson patří do sekce umělci. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Peter Jackson dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Peter Jackson i v jiné kategorii než je umělci.