Kdo je to?
Kdo je to Peter Jackson? Životopis Peter Jackson, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Peter Jackson?

Kdo je to Peter Jackson? Stručný životopis

Peter Jackson je znám především jako režisér trilogie Pán prstenů. Tyto celovečerní filmy získaly nejen rekordní návštěvnost a tržby, ale také velké množství nejrůznějších filmových cen – Oscary, Zlaté glóby i ceny BAFTA.
Peter Jackson pochází z Nového Zélandu. Natáčení dokumentů a filmů se věnoval od dětství. Většina jeho režijních počinů je vysoce ceněna diváky i kritikou, filmy pravidelně získávají vysoká ocenění. Jackson režíroval i komedie a loutkové filmy, jako producent, režisér a spoluautor scénáře vynikl i u dobrodružného příběhu King Kong.Kdo je to Peter Jackson? Životopis Peter Jackson, lidé, osobnosti z umělci

Líbí se stručný životopis s osobou Peter Jackson? Pak se podělte s kolegy na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Peter Jackson

Národnost: Nový Zéland
Datum narození: 31. 10. 1961
Místo narození: Pukerua Bay

Víte, co je to Pečený čaj? Znáte pojem Hustota? Vzpomněli byste si na význam slova Kondenzátor? Pamatujete si definici pojmu Forex?

Klíčová slova: definice, formulace, přesný význam, Peter Jackson, heslo, přesný výraz, synonymum, slovo, umělci, původ slova, význam pojmu, vysvětlení, co znamená, wiki, význam

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Peter Jackson

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Peter Jackson? Kdo to byl Peter Jackson? Kdy se narodil Peter Jackson? Kde se narodil Peter Jackson? Peter Jackson je v kategorii umělci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Peter Jackson např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Peter Jackson i v jiné kategorii než je umělci.