Kdo je to?
Kdo je to, byl Xena? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Xena? Lidé, fikce

Kdo je to Xena?

Co znamená a jaký je význam slova Xena?

Xena je fiktivní postava bojovnice z amerického seriálu Xena: The Warrior Princess. Seriál se odehrává v blíže neurčené době (starověké Řecko), spadá do žánru fantasy a je odnoží seriálu Herkules. Postavu Xeny ztvárnila herečka Lucy Lawless.Kdo je to, byl Xena? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Xena? Lidé, fikce

Definici slova Xena můžete sdílet s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Upgrade? Pamatujete si definici pojmu Sádrokarton? Pamatujete si definici pojmu Životní styl? Vzpomněli byste si na význam slova Scio?

Klíčová slova: význam pojmu, přesný význam, pojem, význam slova, původ slova, vysvětlení, přesný výraz, význam, formulace, co znamená, synonymum, heslo, definice, informace, wiki

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Xena

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Xena? Kdo to byl Xena? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Xena? Definice pojmu Xena patří do sekce fikce. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít výraz, termín, heslo, výraz kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Xena v jiné sekci než fikce.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.