Kdo je to?
Kdo je to, byl Xena? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Xena? Lidé, fikce

Kdo je to Xena?

Co znamená a jaký je význam slova Xena?

Xena je fiktivní postava bojovnice z amerického seriálu Xena: The Warrior Princess. Seriál se odehrává v blíže neurčené době (starověké Řecko), spadá do žánru fantasy a je odnoží seriálu Herkules. Postavu Xeny ztvárnila herečka Lucy Lawless.Kdo je to, byl Xena? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Xena? Lidé, fikce

Líbí se vám definice kdo je to Xena? Pak se podělte s vašimi přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Verš? Znáte pojem Imobilizér? Vzpomněli byste si na význam slova Falafel? Pamatujete si definici pojmu Apriori?

Klíčová slova: fikce, popis, kdo je Xena?, pojem, význam, slovo, kdo to je, přesný význam, co znamená, etymologie, co je to Xena?, původ slova, formulace, popis, význam pojmu

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Xena, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Xena? Kdo to byl Xena? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Xena? Definice pojmu Xena je v kategorii fikce. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme například v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Xena v jiné sekci než fikce.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.