Kdo je to?
Kdo je to, byl Xena? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Xena? Lidé, fikce

Kdo je to Xena?

Co znamená a jaký je význam slova Xena?

Xena je fiktivní postava bojovnice z amerického seriálu Xena: The Warrior Princess. Seriál se odehrává v blíže neurčené době (starověké Řecko), spadá do žánru fantasy a je odnoží seriálu Herkules. Postavu Xeny ztvárnila herečka Lucy Lawless.Kdo je to, byl Xena? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Xena? Lidé, fikce

Tento text (Xena) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Upgrade? Vzpomněli byste si na význam slova Těžiště? Pamatujete si definici pojmu Životní styl? Znáte pojem Copyright?

Klíčová slova: význam slova, kdo to je, Xena, etymologie, vysvětlení, co znamená, pojem, co je to Xena?, definice, fikce, význam, slovo, heslo, formulace, popis

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Xena? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Xena? Kdo to byl Xena? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Xena? Definice pojmu Xena je v sekci fikce. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v fikce.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.