Kdo je to?
Kdo je to, byl Priapos? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Priapos? Lidé, mytologie

Kdo je to Priapos?

Co znamená a jaký je význam slova Priapos?

Priapos (někdy také Priapus) byl bohem zemědělské plodnosti a všeho, co souvisí s tělesnou láskou v antickém Řecku. Byl synem Afrodíty a Dionýsa. Jeho zobrazení byla více než výmluvná - muž s úrodou v klíně a přehnaně velkým pohlavním orgánem. Po Priapovi byl nazván priapismus - porucha, kdy erekce trvá neúměrně dlouho.Kdo je to, byl Priapos? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Priapos? Lidé, mytologie

Definici slova Priapos můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to ICQ? Znáte pojem Počítač? Vzpomněli byste si na význam slova ASAP? Pamatujete si definici pojmu Balada?

Klíčová slova: termín, heslo, přesný význam, význam slova, původ slova, informace, synonymum, pojem, formulace, význam pojmu, co znamená, wiki, mytologie, kdo je Priapos?, co je to Priapos?

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Priapos? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Priapos? Kdo to byl Priapos? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Priapos? Definice pojmu Priapos se nachází v kategorii mytologie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Priapos i v jiné sekci než je kategorie mytologie.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.