Kdo je to?
Kdo je to, byl Amant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Amant? Lidé, hanlivé

Kdo je to Amant?

Co znamená a jaký je význam slova Amant?

Lehce hanlivé a zastaralé slovo amant znamená milenec, milovník nebo nápadník. Slovo amant pochází z francouzštiny kde má stejný význam. Synonymem slova amant je šamstr.Kdo je to, byl Amant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Amant? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Amant? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Praganda? Znáte pojem Suspenzor? Vzpomněli byste si na význam slova Hoax? Pamatujete si definici pojmu Konkubinát?

Klíčová slova: co znamená, význam slova, wiki, význam, význam pojmu, popis, definice, hanlivé, přesný výraz, slovo, popis, přesný význam, co je to Amant?, pojem, kdo je Amant?

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Amant? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Amant? Kdo to byl Amant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Amant? Definice pojmu Amant je v sekci hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Amant i v jiné kategorii než je sekce hanlivé.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?