Kdo je to?
Kdo je to, byl Blbeček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blbeček? Lidé, hanlivé

Kdo je to Blbeček?

Jaký je význam slova Blbeček? Co to znamená?

Blbeček je zdrobnělina slova blbec. Blbeček je stejně jako blbec ryze české hanlivé slovo a oblíbená nadávka. Čeština má mnoho synonym ke slovu blbeček, například hňup, magor, moula, hlupák, vůl, blboun, blb, trouba, pitomec atd. Slovo blbeček je použito v legendární hlášce v divadelní hře Vyšetřování ztráty třídní knihy Divadla Járy Cimrmana. Ladislav Smoljak zde pronesl: "Toto jsou rozumní chlapci? Vždyť je to tady jeden vedle druhého samý Debil nebo Blbeček! Se podívejte do zasedacího pořádku: Debil, Blbeček, Debil, Blbeček, Debil, Blbeček, Debil, Blbeček. Akorát támhle vzadu, to je snad jediná výjimka, sedí dva Blbečci vedle sebe."Kdo je to, byl Blbeček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blbeček? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Blbeček? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Sousloví? Víte, co je to Přírodní rezervace? Víte, co je to Piloxing? Pamatujete si definici pojmu Imunologie?

Klíčová slova: přesný výraz, Blbeček, pojem, etymologie, definice, formulace, význam slova, slovo, co znamená, heslo, synonymum, informace, termín, wiki, kdo je Blbeček?

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Blbeček, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Blbeček? Kdo to byl Blbeček? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Blbeček? Definice pojmu Blbeček je v kategorii hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Blbeček i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?