Kdo je to?
Kdo je to, byl Chlípník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chlípník? Lidé, hanlivé

Kdo je to Chlípník?

Co znamená a jaký je význam slova Chlípník?

Chlípník je muž, kterého můžeme označit za nemravu, prasáka, nestoudníka, vilníka, oplzlíka, chlíváka, prostopášníka, zpustlíka, zvrhlíka, zhýralce. Chlípník je člověk, který provádí morálně nepřípustné činnosti se sexuálním motivem. Může se jednat o exhibicionistu obnažujícího se na veřejnosti o člověka pozorujícího nahé ženy a dívky (voyaer), o muže, který dává ženám nevhodné nemravné návrhy apod.Kdo je to, byl Chlípník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chlípník? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Chlípník? s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Tenisový loket? Víte, co je to Relativní? Pamatujete si definici pojmu Aritmetický průměr? Pamatujete si definici pojmu Elektromagnetická indukce?

Klíčová slova: wiki, význam, význam pojmu, popis, vysvětlení, popis, heslo, co je to Chlípník?, slovo, přesný výraz, hanlivé, původ slova, etymologie, pojem, kdo to je

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Chlípník

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Chlípník? Kdo to byl Chlípník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chlípník? Definice pojmu Chlípník je v kategorii hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Chlípník i v jiné kategorii než v hanlivé.