Kdo je to?
Kdo je to, byl Chlípník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chlípník? Lidé, hanlivé

Kdo je to Chlípník?

Co znamená a jaký je význam slova Chlípník?

Chlípník je muž, kterého můžeme označit za nemravu, prasáka, nestoudníka, vilníka, oplzlíka, chlíváka, prostopášníka, zpustlíka, zvrhlíka, zhýralce. Chlípník je člověk, který provádí morálně nepřípustné činnosti se sexuálním motivem. Může se jednat o exhibicionistu obnažujícího se na veřejnosti o člověka pozorujícího nahé ženy a dívky (voyaer), o muže, který dává ženám nevhodné nemravné návrhy apod.Kdo je to, byl Chlípník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chlípník? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Chlípník sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Tenisový loket? Pamatujete si definici pojmu Krajní levice? Pamatujete si definici pojmu Aritmetický průměr? Vzpomněli byste si na význam slova Švarc systém?

Klíčová slova: termín, wiki, definice, přesný význam, přesný výraz, synonymum, kdo je Chlípník?, pojem, popis, původ slova, slovo, etymologie, informace, formulace, význam

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Chlípník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Chlípník? Kdo to byl Chlípník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chlípník? Definice pojmu Chlípník se nachází v kategorii hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Chlípník i v jiných kategoriích (než hanlivé).