Kdo je to?
Kdo je to, byl Ovčan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ovčan? Lidé, hanlivé

Kdo je to Ovčan?

Jaký je význam slova Ovčan? Co to znamená?

Slovo ovčan vzniklo spojením podstatných jmen ovce a občan. Slovo ovčan vyjadřuje osobu, která si nechá od úředníků, státní správy, samosprávy, státu, politiků a jiných autorit všechno líbit a která proti jejich excesům a nesmyslům nijak aktivně nevystupuje a nevyužívá svých práv. Slovo ovčan se též oficiálně používá v mottu "nebuď ovčan, občanskou gramotností proti ovčanství", které je používáno v rámci projektu "Podpora, stimulace a propagace dalšího vzdělávání jednotlivců v oblasti odborných a obecných kompetencí" zajišťovaného společností Aletheia, s.r.o. a dotovaného z fondů Evropské unie.Kdo je to, byl Ovčan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ovčan? Lidé, hanlivé

Tento text (Ovčan) můžete sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Elektronický podpis? Znáte pojem Think tank? Vzpomněli byste si na význam slova Quinoa? Pamatujete si definici pojmu Šoulet?

Klíčová slova: význam slova, co je to Ovčan?, původ slova, přesný význam, kdo to je, termín, wiki, synonymum, heslo, popis, informace, význam, přesný výraz, slovo, kdo je Ovčan?

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Ovčan, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ovčan? Kdo to byl Ovčan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ovčan? Definice pojmu Ovčan je v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít pojem, definici, text, výraz řekněme na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Ovčan v jiné sekci než hanlivé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.