Kdo je to?
Kdo je to, byl Ovčan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ovčan? Lidé, hanlivé

Kdo je to Ovčan?

Jaký je význam slova Ovčan? Co to znamená?

Slovo ovčan vzniklo spojením podstatných jmen ovce a občan. Slovo ovčan vyjadřuje osobu, která si nechá od úředníků, státní správy, samosprávy, státu, politiků a jiných autorit všechno líbit a která proti jejich excesům a nesmyslům nijak aktivně nevystupuje a nevyužívá svých práv. Slovo ovčan se též oficiálně používá v mottu "nebuď ovčan, občanskou gramotností proti ovčanství", které je používáno v rámci projektu "Podpora, stimulace a propagace dalšího vzdělávání jednotlivců v oblasti odborných a obecných kompetencí" zajišťovaného společností Aletheia, s.r.o. a dotovaného z fondů Evropské unie.Kdo je to, byl Ovčan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ovčan? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Ovčan? s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Slopestyle? Víte, co je to Veni vidi vici? Vzpomněli byste si na význam slova Ajvar? Pamatujete si definici pojmu Factoring?

Klíčová slova: vysvětlení, termín, přesný význam, význam slova, etymologie, význam pojmu, heslo, popis, formulace, hanlivé, kdo to je, kdo je Ovčan?, význam, informace, Ovčan

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Ovčan? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ovčan? Kdo to byl Ovčan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ovčan? Definice pojmu Ovčan je v sekci hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Ovčan i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.