Kdo je to?
Kdo je to, byl Ovčan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ovčan? Lidé, hanlivé

Kdo je to Ovčan?

Jaký je význam slova Ovčan? Co to znamená?

Slovo ovčan vzniklo spojením podstatných jmen ovce a občan. Slovo ovčan vyjadřuje osobu, která si nechá od úředníků, státní správy, samosprávy, státu, politiků a jiných autorit všechno líbit a která proti jejich excesům a nesmyslům nijak aktivně nevystupuje a nevyužívá svých práv. Slovo ovčan se též oficiálně používá v mottu "nebuď ovčan, občanskou gramotností proti ovčanství", které je používáno v rámci projektu "Podpora, stimulace a propagace dalšího vzdělávání jednotlivců v oblasti odborných a obecných kompetencí" zajišťovaného společností Aletheia, s.r.o. a dotovaného z fondů Evropské unie.Kdo je to, byl Ovčan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ovčan? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Ovčan sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Elektronický podpis? Znáte pojem Think tank? Vzpomněli byste si na význam slova Quinoa? Pamatujete si definici pojmu Šoulet?

Klíčová slova: definice, význam pojmu, popis, co je to Ovčan?, vysvětlení, heslo, slovo, pojem, popis, význam, wiki, kdo je Ovčan?, přesný výraz, hanlivé, termín

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ovčan

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ovčan? Kdo to byl Ovčan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ovčan? Definice pojmu Ovčan patří do sekce hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se vyhledat pojem, výraz, termín, heslo řekněme třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci hanlivé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.