Kdo je to?
Kdo je to, byl Ovčan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ovčan? Lidé, hanlivé

Kdo je to Ovčan?

Jaký je význam slova Ovčan? Co to znamená?

Slovo ovčan vzniklo spojením podstatných jmen ovce a občan. Slovo ovčan vyjadřuje osobu, která si nechá od úředníků, státní správy, samosprávy, státu, politiků a jiných autorit všechno líbit a která proti jejich excesům a nesmyslům nijak aktivně nevystupuje a nevyužívá svých práv. Slovo ovčan se též oficiálně používá v mottu "nebuď ovčan, občanskou gramotností proti ovčanství", které je používáno v rámci projektu "Podpora, stimulace a propagace dalšího vzdělávání jednotlivců v oblasti odborných a obecných kompetencí" zajišťovaného společností Aletheia, s.r.o. a dotovaného z fondů Evropské unie.Kdo je to, byl Ovčan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ovčan? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Ovčan? Pak se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Elektronický podpis? Znáte pojem Think tank? Vzpomněli byste si na význam slova Quinoa? Pamatujete si definici pojmu Šoulet?

Klíčová slova: synonymum, kdo je Ovčan?, pojem, etymologie, původ slova, přesný význam, definice, heslo, hanlivé, význam pojmu, termín, vysvětlení, Ovčan, kdo to je, informace

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Ovčan? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ovčan? Kdo to byl Ovčan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ovčan? Definice pojmu Ovčan je v sekci hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat pojem, definici, text, výraz třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Ovčan i v jiné kategorii než v hanlivé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.