Kdo je to?
Kdo je to, byl Retard? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Retard? Lidé, hanlivé

Kdo je to Retard?

Jaký je význam slova Retard? Co to znamená?

Hanlivé slovo retard se používá v hovorové češtině jako nadávka. Retard je člověk postižený mentální retardací, tj. trvalým snížením inteligence. Slovo retard pochází z francouzštiny kde znamená zpožděný, opožděný. S mentální retardací souvisí i další české nadávky jako idiot, imbecil a debil, což jsou zastaralé termíny používané pro rozlišení různých stupňů závažnosti mentální retardace.Kdo je to, byl Retard? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Retard? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Retard sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Rukola? Znáte pojem Alfanumerická klávesnice? Vzpomněli byste si na význam slova HDMI? Pamatujete si definici pojmu cv?

Klíčová slova: wiki, hanlivé, heslo, etymologie, kdo je Retard?, informace, Retard, význam slova, definice, co je to Retard?, přesný význam, význam pojmu, kdo to je, slovo, synonymum

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Retard? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Retard? Kdo to byl Retard? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Retard? Definice pojmu Retard se nachází v kategorii hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupříkladu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Retard i v jiné kategorii než v hanlivé.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.