Kdo je to?
Kdo je to, byl Jupiter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jupiter? Lidé, mytologie

Kdo je to Jupiter?

Jaký je význam slova Jupiter? Co to znamená?

Jupiter je nejvyšším římským bohem a vládcem nebes a hromu. Byl považován za hlavního římského boha od starověku až do doby křesťanství. Řeckým protějškem Jupitera je Zeus, římský bůh se v římském podání ztotožňoval s jeho zpodobněním a mýty o něm.
Jeho rodiči byli Saturn a Ops a měl také řadu sourozenců. Sestra Juno se stala zároveň jeho manželkou. Jupiterovou dcerou byla Minerva, bohyně moudrosti a řemesel.Kdo je to, byl Jupiter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jupiter? Lidé, mytologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Jupiter? s vašimi přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Mac adresa? Znáte pojem Flipové pouzdro? Vzpomněli byste si na význam slova RIP? Pamatujete si definici pojmu Rar?

Klíčová slova: wiki, vysvětlení, heslo, pojem, co je to Jupiter?, informace, synonymum, mytologie, význam pojmu, kdo je Jupiter?, kdo to je, slovo, Jupiter, etymologie, přesný význam

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Jupiter, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jupiter? Kdo to byl Jupiter? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jupiter? Definice pojmu Jupiter je v kategorii mytologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též najít pojem, definici, text, výraz řekněme například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Jupiter i v jiné sekci než v mytologie.