Kdo je to?
Kdo je to, byl Profesor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Profesor? Lidé, Školství

Kdo je to Profesor?

Jaký je význam slova Profesor? Co to znamená?

Profesor je nejvyšší vědecký titul, jaký může vysokoškolský pedagog získat. Pro získání profesury je nutné mít předcházející nižší titul, tedy docenturu. Profesory jmenuje prezident republiky. Někdy se slovem profesor tradičně označuje učitel na gymnáziu.Kdo je to, byl Profesor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Profesor? Lidé, Školství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Profesor? s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Oškrt? Znáte pojem Cholesterol? Vzpomněli byste si na význam slova Fuzzy logic? Pamatujete si definici pojmu Diakritika?

Klíčová slova: synonymum, kdo to je, původ slova, kdo je Profesor?, pojem, přesný význam, vysvětlení, wiki, co je to Profesor?, význam, termín, Školství, význam slova, etymologie, formulace

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Profesor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Profesor? Kdo to byl Profesor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Profesor? Definice pojmu Profesor je v sekci Školství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Profesor i jinde než v sekci než v Školství.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?