Kdo je to?
Kdo je to, byl Profesor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Profesor? Lidé, Školství

Kdo je to Profesor?

Jaký je význam slova Profesor? Co to znamená?

Profesor je nejvyšší vědecký titul, jaký může vysokoškolský pedagog získat. Pro získání profesury je nutné mít předcházející nižší titul, tedy docenturu. Profesory jmenuje prezident republiky. Někdy se slovem profesor tradičně označuje učitel na gymnáziu.Kdo je to, byl Profesor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Profesor? Lidé, Školství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Profesor sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Linux? Pamatujete si definici pojmu Suverenita? Víte, co je to Gazpacho? Vzpomněli byste si na význam slova Afekce?

Klíčová slova: význam, kdo to je, přesný význam, Profesor, původ slova, slovo, formulace, heslo, kdo je Profesor?, co je to Profesor?, vysvětlení, etymologie, termín, význam slova, synonymum

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Profesor, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Profesor? Kdo to byl Profesor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Profesor? Definice pojmu Profesor se nachází v sekci Školství. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Profesor hledat i v jiných kategoriích (než Školství).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?