Kdo je to?
Kdo je to, byl Socka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Socka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Socka?

Co znamená a jaký je význam slova Socka?

Socka je hanlivé označení pro tzv. potřebné, pro lidi s nedostačujícími finančními prostředky, bez finančního příjmu, nebo v hmotné nouzi. Socka proto, že takoví lidé jsou závislí na sociálních dávkách - finančních příspěvcích od státu. Sociální dávky pobírají nezaměstnaní, rodiny s větším počtem dětí apod.Kdo je to, byl Socka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Socka? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Socka? Potom se podělte s přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Chipset? Znáte pojem Ricotta? Vzpomněli byste si na význam slova Acylpyrin? Pamatujete si definici pojmu Inkontinence?

Klíčová slova: synonymum, formulace, informace, etymologie, přesný výraz, Socka, termín, přesný význam, význam pojmu, původ slova, kdo je Socka?, definice, význam slova, kdo to je, pojem

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Socka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Socka? Kdo to byl Socka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Socka? Definice pojmu Socka se nachází v kategorii hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Socka hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.