Kdo je to?
Kdo je to, byl Socka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Socka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Socka?

Co znamená a jaký je význam slova Socka?

Socka je hanlivé označení pro tzv. potřebné, pro lidi s nedostačujícími finančními prostředky, bez finančního příjmu, nebo v hmotné nouzi. Socka proto, že takoví lidé jsou závislí na sociálních dávkách - finančních příspěvcích od státu. Sociální dávky pobírají nezaměstnaní, rodiny s větším počtem dětí apod.Kdo je to, byl Socka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Socka? Lidé, hanlivé

Tento text (Socka) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Chipset? Znáte pojem Ricotta? Vzpomněli byste si na význam slova Acylpyrin? Pamatujete si definici pojmu Inkontinence?

Klíčová slova: informace, co je to Socka?, význam pojmu, kdo to je, popis, přesný význam, vysvětlení, přesný výraz, význam slova, synonymum, kdo je Socka?, slovo, původ slova, heslo, etymologie

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Socka, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Socka? Kdo to byl Socka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Socka? Definice pojmu Socka je v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít pojem, termín, výraz, heslo řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hanlivé.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.