Kdo je to?
Kdo je to, byl Socka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Socka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Socka?

Co znamená a jaký je význam slova Socka?

Socka je hanlivé označení pro tzv. potřebné, pro lidi s nedostačujícími finančními prostředky, bez finančního příjmu, nebo v hmotné nouzi. Socka proto, že takoví lidé jsou závislí na sociálních dávkách - finančních příspěvcích od státu. Sociální dávky pobírají nezaměstnaní, rodiny s větším počtem dětí apod.Kdo je to, byl Socka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Socka? Lidé, hanlivé

Tento text (Socka) můžete sdílet se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Sangvinik? Vzpomněli byste si na význam slova Zastavěná plocha? Znáte pojem Warfarin? Znáte pojem Rotunda?

Klíčová slova: popis, co znamená, co je to Socka?, přesný význam, pojem, Socka, wiki, význam pojmu, termín, formulace, informace, synonymum, kdo je Socka?, etymologie, vysvětlení

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Socka, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Socka? Kdo to byl Socka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Socka? Definice pojmu Socka je v kategorii hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Socka hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.