Kdo je to?
Kdo je to, byl Socka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Socka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Socka?

Co znamená a jaký je význam slova Socka?

Socka je hanlivé označení pro tzv. potřebné, pro lidi s nedostačujícími finančními prostředky, bez finančního příjmu, nebo v hmotné nouzi. Socka proto, že takoví lidé jsou závislí na sociálních dávkách - finančních příspěvcích od státu. Sociální dávky pobírají nezaměstnaní, rodiny s větším počtem dětí apod.Kdo je to, byl Socka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Socka? Lidé, hanlivé

Definici slova Socka můžete sdílet s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Sangvinik? Pamatujete si definici pojmu Aleluja? Znáte pojem Warfarin? Vzpomněli byste si na význam slova Velur?

Klíčová slova: co znamená, význam slova, popis, hanlivé, synonymum, kdo to je, informace, termín, co je to Socka?, kdo je Socka?, Socka, vysvětlení, význam pojmu, přesný výraz, definice

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Socka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Socka? Kdo to byl Socka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Socka? Definice pojmu Socka se nachází v kategorii hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Socka i jinde než v sekci než v hanlivé.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.