Kdo je to?
Kdo je to, byl Závozník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Závozník? Lidé, profese

Kdo je to Závozník?

Jaký je význam slova Závozník? Co to znamená?

Závozník je zaměstnanec, který pomáhá řidiči nákladního automobilu s nakládáním a vykládáním zboží. Kromě toho vykonává některé pomocné a přípravné práce v dopravě, obsluhuje jednoduché stroje, provádí manipulační práce. Známým závozníkem byl Otík, postava ze známého českého filmu Vesničko má středisková.Kdo je to, byl Závozník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Závozník? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Závozník? se známými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Xenofobie? Znáte pojem Apartheid? Vzpomněli byste si na význam slova Ekumenická bohoslužba? Pamatujete si definici pojmu Cushingův syndrom?

Klíčová slova: definice, co je to Závozník?, popis, přesný výraz, termín, význam pojmu, kdo je Závozník?, heslo, kdo to je, co znamená, profese, pojem, význam, popis, wiki

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Závozník

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Závozník? Kdo to byl Závozník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Závozník? Definice pojmu Závozník je v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít pojem, termín, výraz, heslo kupř. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Závozník i v jiných kategoriích (než profese).

Znáte pojem plugin nebo chipset?