Kdo je to?
Kdo je to, byl Švenkr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švenkr? Lidé, profese

Kdo je to Švenkr?

Co znamená a jaký je význam slova Švenkr?

Švenkr je odborník v oblasti filmařství. Jeho úkolem je zajistit kompozici záběrů, pohyby kamery, barevnost a ostrost záběrů. Podílí se i na jiných činnostech vedoucích ke komplexnímu vytvoření obrazů filmu.
Švenkr se stará také o snímací techniku v průběhu natáčení, uspořádává jednotlivé scény, stará se o kamerová technická zařízení a řídí se pokyny kameramana.Kdo je to, byl Švenkr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švenkr? Lidé, profese

Tento text (Švenkr) můžete sdílet se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Zádušní mše? Vzpomněli byste si na význam slova Blockchain? Znáte pojem EKG? Znáte pojem Nirvána?

Klíčová slova: popis, synonymum, profese, pojem, formulace, význam, kdo je Švenkr?, Švenkr, vysvětlení, heslo, původ slova, co je to Švenkr?, popis, co znamená, etymologie

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Švenkr, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Švenkr? Kdo to byl Švenkr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Švenkr? Definice pojmu Švenkr je v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.