Kdo je to?
Kdo je to Charlize Theron? Životopis Charlize Theron, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Charlize Theron?

Kdo je to Charlize Theron? Stručný životopis

Charlize Theron je populární herečka jihoafricko-amerického původu. Působí také jako modelka a producentka. Oscarem a Zlatým glóbem byla oceněna za biografický film Zrůda. Diváci si ji oblíbili také ve filmech Pravidla moštárny, Šílený Max, Hancock a dalších.Vystupuje i v televizních filmech a seriálech.
Magazín Time zařadil Charlize Theron k nejvlivnějším osobnostem.Kdo je to Charlize Theron? Životopis Charlize Theron, lidé, osobnosti z herectví

Líbí se stručný životopis s osobou Charlize Theron? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Charlize Theron

Národnost: USA
Datum narození: Benoni
Místo narození: 7. srpna 1975

Vzpomněli byste si na význam slova Aritmetický průměr? Víte, co je to Monogamie? Znáte pojem Domicil? Pamatujete si definici pojmu Sémantika?

Klíčová slova: přesný význam, formulace, význam pojmu, popis, původ slova, Charlize Theron, herectví, kdo to je, synonymum, wiki, definice, informace, co znamená, termín, vysvětlení

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Charlize Theron

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Charlize Theron? Kdo to byl Charlize Theron? Kdy se narodil Charlize Theron? Kde se narodil Charlize Theron? Charlize Theron je v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Charlize Theron řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Charlize Theron i v jiné kategorii než je herectví.