Kdo je to?
Kdo je to Sandra Bullock? Životopis Sandra Bullock, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Sandra Bullock?

Kdo je to Sandra Bullock? Stručný životopis

Sandra Bullock je známá americká herečka a také producentka. Umělecké záliby měla již v dětství. Po studiu herectví začala s menšími rolemi v Los Angeles. První velkou filmovou rolí byla postava policistky ve filmu Demolition Man. Pak následovaly Nebezpečná rychlost a Zatímco jsi spal, nezapomenutelná Slečna Drsňák, Láska s výstrahou a řada dalších úspěšných filmů.
Založila také producentskou společnost Fortis Film. Sandra Bullock má svou hvězdu na chodníku slávy, je držitelkou Oscara i Zlatých Globů.Kdo je to Sandra Bullock? Životopis Sandra Bullock, lidé, osobnosti z herectví

Líbí se stručný životopis s osobou Sandra Bullock? Pak se podělte s blízkými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Sandra Bullock

Národnost: USA
Datum narození: 26. července 1964
Místo narození: Arlington

Víte, co je to Duté vlákno? Znáte pojem Hyponymum? Vzpomněli byste si na význam slova Novela? Pamatujete si definici pojmu Pokora?

Klíčová slova: přesný výraz, vysvětlení, pojem, slovo, Sandra Bullock, význam, formulace, wiki, význam slova, termín, přesný význam, herectví, význam pojmu, etymologie, co znamená

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Životopis, kdo je Sandra Bullock? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Sandra Bullock? Kdo to byl Sandra Bullock? Kdy se narodil Sandra Bullock? Kde se narodil Sandra Bullock? Sandra Bullock je v sekci herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Sandra Bullock kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sandra Bullock i v jiné kategorii než je herectví.