Kdo je to?
Kdo je to Sandra Bullock? Životopis Sandra Bullock, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Sandra Bullock?

Kdo je to Sandra Bullock? Stručný životopis

Sandra Bullock je známá americká herečka a také producentka. Umělecké záliby měla již v dětství. Po studiu herectví začala s menšími rolemi v Los Angeles. První velkou filmovou rolí byla postava policistky ve filmu Demolition Man. Pak následovaly Nebezpečná rychlost a Zatímco jsi spal, nezapomenutelná Slečna Drsňák, Láska s výstrahou a řada dalších úspěšných filmů.
Založila také producentskou společnost Fortis Film. Sandra Bullock má svou hvězdu na chodníku slávy, je držitelkou Oscara i Zlatých Globů.Kdo je to Sandra Bullock? Životopis Sandra Bullock, lidé, osobnosti z herectví

Sdílejte tuto stránku s osobností Sandra Bullock se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Sandra Bullock

Národnost: USA
Datum narození: 26. července 1964
Místo narození: Arlington

Znáte pojem Herbář? Vzpomněli byste si na význam slova Hematologie? Víte, co je to Lučavka královská? Znáte pojem Deprese?

Klíčová slova: informace, definice, vysvětlení, přesný význam, synonymum, heslo, kdo to je, popis, termín, význam, přesný výraz, herectví, kdo je Sandra Bullock?, slovo, původ slova

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Sandra Bullock

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Sandra Bullock? Kdo to byl Sandra Bullock? Kdy se narodil Sandra Bullock? Kde se narodil Sandra Bullock? Sandra Bullock je v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Sandra Bullock dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sandra Bullock i v jiné kategorii než je herectví.