Kdo je to?
Kdo je to, byl Harlekýn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harlekýn? Lidé, herectví

Kdo je to Harlekýn?

Jaký je význam slova Harlekýn? Co to znamená?

Harlekýn je původní komická postava pocházející z italských komedií, v nichž byla častým prvkem improvizace. Mělo se jednat o chytré sluhy oděné v pestrém oblečení. Ještě dříve se však slovo harlekýn vyskytovalo jako pojmenování pro vládce podsvětí.
Nejproslulejší se stala postava harlekýna v tzv. comedii dell´arte, kde je jasně definován jako chytrý a vtipný sloužící se zakrytou tváří a v typickém oděvu s trojúhelníky a kosodélníky.Kdo je to, byl Harlekýn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harlekýn? Lidé, herectví

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Harlekýn? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Mandel? Znáte pojem Pranýř? Vzpomněli byste si na význam slova Rozvodí? Pamatujete si definici pojmu Vektor?

Klíčová slova: kdo to je, význam slova, popis, wiki, definice, formulace, etymologie, význam, informace, kdo je Harlekýn?, vysvětlení, přesný výraz, pojem, heslo, synonymum

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Harlekýn

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Harlekýn? Kdo to byl Harlekýn? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Harlekýn? Definice pojmu Harlekýn je v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít výraz, slovo, definici, slovíčko kupř. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Harlekýn hledat i v jiných kategoriích (než herectví).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.