Kdo je to?
Kdo je to, byl Harlekýn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harlekýn? Lidé, herectví

Kdo je to Harlekýn?

Jaký je význam slova Harlekýn? Co to znamená?

Harlekýn je původní komická postava pocházející z italských komedií, v nichž byla častým prvkem improvizace. Mělo se jednat o chytré sluhy oděné v pestrém oblečení. Ještě dříve se však slovo harlekýn vyskytovalo jako pojmenování pro vládce podsvětí.
Nejproslulejší se stala postava harlekýna v tzv. comedii dell´arte, kde je jasně definován jako chytrý a vtipný sloužící se zakrytou tváří a v typickém oděvu s trojúhelníky a kosodélníky.Kdo je to, byl Harlekýn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harlekýn? Lidé, herectví

Zaujalo vás slovo, termín Harlekýn? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Mandel? Znáte pojem Pranýř? Vzpomněli byste si na význam slova Rozvodí? Pamatujete si definici pojmu Vektor?

Klíčová slova: informace, Harlekýn, kdo je Harlekýn?, přesný výraz, význam, vysvětlení, kdo to je, wiki, popis, etymologie, synonymum, význam pojmu, pojem, původ slova, definice

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Harlekýn? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Harlekýn? Kdo to byl Harlekýn? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Harlekýn? Definice pojmu Harlekýn se nachází v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Harlekýn i v jiné kategorii než v herectví.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.