Kdo je to?
Kdo byl Jan Kraus? Životopis Jan Kraus, slavní lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jan Kraus?

Kdo to byl Jan Kraus? Stručný životopis

Jan Kraus je známý český herec a moderátor. V posledních několika letech ho nejvíce proslavila televizní show Uvolněte se, prosím, kterou nejprve vysílala Česká televize a nyní je v programu televize Prima Family pod názvem Show Jana Krause. Jedná se o talk show se známou červenou pohovkou, kam si Kraus vždy pozve tři hosty, vůči nimž je až sarkastický.Kdo byl Jan Kraus? Životopis Jan Kraus, slavní lidé, osobnosti z herectví

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jan Kraus? s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Jan Kraus

Národnost: česká
Datum narození: 15.8.1953
Místo narození: Praha
Datum úmrtí: ještě žije

Víte, co je to Android? Znáte pojem Homocystein? Vzpomněli byste si na význam slova Tenisový loket? Pamatujete si definici pojmu Moučnice?

Klíčová slova: Jan Kraus, etymologie, co je to Jan Kraus?, kdo je Jan Kraus?, herectví, přesný výraz, význam, definice, slovo, pojem, přesný význam, význam pojmu, wiki, informace, formulace

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Jan Kraus?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jan Kraus? Kdo to byl Jan Kraus? Kdy se narodil Jan Kraus? Kde se narodil Jan Kraus? Kdy zemřel Jan Kraus? Jan Kraus je v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Jan Kraus dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Kraus i v jiné kategorii než je herectví.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.