Kdo je to?
Kdo byl Jan Kraus? Životopis Jan Kraus, slavní lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jan Kraus?

Kdo to byl Jan Kraus? Stručný životopis

Jan Kraus je známý český herec a moderátor. V posledních několika letech ho nejvíce proslavila televizní show Uvolněte se, prosím, kterou nejprve vysílala Česká televize a nyní je v programu televize Prima Family pod názvem Show Jana Krause. Jedná se o talk show se známou červenou pohovkou, kam si Kraus vždy pozve tři hosty, vůči nimž je až sarkastický.Kdo byl Jan Kraus? Životopis Jan Kraus, slavní lidé, osobnosti z herectví

Tento text (Jan Kraus) můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Jan Kraus

Národnost: česká
Datum narození: 15.8.1953
Místo narození: Praha
Datum úmrtí: ještě žije

Víte, co je to Android? Znáte pojem Homocystein? Vzpomněli byste si na význam slova Tenisový loket? Pamatujete si definici pojmu Moučnice?

Klíčová slova: wiki, popis, Jan Kraus, kdo to je, vysvětlení, definice, původ slova, formulace, co znamená, kdo je Jan Kraus?, popis, význam slova, význam, informace, etymologie

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jan Kraus

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jan Kraus? Kdo to byl Jan Kraus? Kdy se narodil Jan Kraus? Kde se narodil Jan Kraus? Kdy zemřel Jan Kraus? Jan Kraus je v kategorii herectví. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Jan Kraus dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Kraus i v jiné kategorii než je herectví.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.