Kdo je to?
Kdo je to, byl Vlkodlak? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vlkodlak? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Vlkodlak?

Jaký je význam slova Vlkodlak? Co to znamená?

Vlkodlak je člověk proměněný ve vlka. Ve vlčí podobě se přestává chovat jako člověk, a proto je vhodným námětem pro hororové filmy a literaturu. Ve vlka se člověk proměňuje za úplňku, takže pro ostatní lidi je nebezpečné vycházení ven.
Člověk se vlkodlakem mohl stát úmyslně i neúmyslně, navíc vlkodlak mohl na vlkodlaky proměnit ostatní. Pověsti o vlkodlacích pocházejí ze středověku, kde u Germánů byl vlk zasvěcen Wodanu a jako zlý je prezentován např. u Slovanů.Kdo je to, byl Vlkodlak? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vlkodlak? Lidé, nadpřirozené

Sdílejte tuto stránku se slovem Vlkodlak se známými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem UFO? Vzpomněli byste si na význam slova Normalizace? Víte, co je to Status quo? Znáte pojem Specifický symbol?

Klíčová slova: co je to Vlkodlak?, přesný význam, informace, kdo to je, přesný výraz, nadpřirozené, heslo, pojem, definice, formulace, význam slova, vysvětlení, termín, slovo, původ slova

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Vlkodlak, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Vlkodlak? Kdo to byl Vlkodlak? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vlkodlak? Definice pojmu Vlkodlak je v kategorii nadpřirozené. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu např. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v nadpřirozené.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.