Kdo je to?
Kdo je to Miroslav Donutil? Životopis Miroslav Donutil, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Miroslav Donutil?

Kdo je to Miroslav Donutil? Stručný životopis

Miroslav Donutil je český herec, bavič a věnuje se i dabingu. Je absolventem brněnské JAMU a v divadle působil již v době studia, i když se původně chtěl stát novinářem. Jeho herecké počátky jsou spojeny s divadlem Husa na provázku. V současnosti působí v Národním divadle.
Ztvárnil mnoho rolí ve filmech, příkladem mohou být Černí baroni, Pelíšky, Želary, Román pro muže a jiné. V televizních pořadech vystupuje Miroslav Donutil jako bavič a sám některé pořady vedl. Věnuje se také dabingu.Kdo je to Miroslav Donutil? Životopis Miroslav Donutil, lidé, osobnosti z herectví

Tento text (Miroslav Donutil) můžete samozřejmě sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Miroslav Donutil

Národnost: česká
Datum narození: 7.2.1951
Místo narození: Třebíč

Víte, co je to Pásový opar? Znáte pojem Stavební spoření? Vzpomněli byste si na význam slova Cookies? Pamatujete si definici pojmu Shareware?

Klíčová slova: etymologie, herectví, popis, popis, přesný význam, původ slova, význam pojmu, termín, co znamená, pojem, kdo je Miroslav Donutil?, význam slova, wiki, heslo, formulace

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Miroslav Donutil

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Miroslav Donutil? Kdo to byl Miroslav Donutil? Kdy se narodil Miroslav Donutil? Kde se narodil Miroslav Donutil? Miroslav Donutil je v kategorii herectví. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Miroslav Donutil dejme tomu např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miroslav Donutil i v jiné kategorii než je herectví.