Kdo je to?
Kdo je to, byl Logistik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Logistik? Lidé, profese

Kdo je to Logistik?

Co znamená a jaký je význam slova Logistik?

Logistik je pracovní pozice jejíž náplní je zajišťovat příjem a výdej zboží, optimálizovat přísun materiálu, komunikovat s dodavateli a zákazníky a vystavovat přepravní dokumenty. Logistik spolupracuje na plánu výroby, zpracovává cenové kalkulace, vede různé evidence a dokumentace. U logistika se předpokládá absolvovaná střední odborná škola s maturitou nebo vysokoškolské vzdělání.Kdo je to, byl Logistik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Logistik? Lidé, profese

Tento text (Logistik) můžete sdílet s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Umeocet? Znáte pojem Alpinning? Vzpomněli byste si na význam slova Flegmatik? Pamatujete si definici pojmu Prána?

Klíčová slova: kdo to je, kdo je Logistik?, synonymum, Logistik, význam slova, informace, formulace, přesný význam, termín, původ slova, definice, pojem, profese, etymologie, vysvětlení

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Logistik, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Logistik? Kdo to byl Logistik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Logistik? Definice pojmu Logistik je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat pojem, definici, text, výraz řekněme na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.