Kdo je to?
Kdo je to, byl Logistik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Logistik? Lidé, profese

Kdo je to Logistik?

Co znamená a jaký je význam slova Logistik?

Logistik je pracovní pozice jejíž náplní je zajišťovat příjem a výdej zboží, optimálizovat přísun materiálu, komunikovat s dodavateli a zákazníky a vystavovat přepravní dokumenty. Logistik spolupracuje na plánu výroby, zpracovává cenové kalkulace, vede různé evidence a dokumentace. U logistika se předpokládá absolvovaná střední odborná škola s maturitou nebo vysokoškolské vzdělání.Kdo je to, byl Logistik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Logistik? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Logistik? Potom se podělte se známými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Umeocet? Znáte pojem Alpinning? Vzpomněli byste si na význam slova Flegmatik? Pamatujete si definici pojmu Prána?

Klíčová slova: význam, pojem, profese, co je to Logistik?, popis, význam pojmu, přesný význam, etymologie, původ slova, heslo, Logistik, popis, kdo je Logistik?, slovo, synonymum

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Logistik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Logistik? Kdo to byl Logistik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Logistik? Definice pojmu Logistik se nachází v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.