Kdo je to?
Kdo je to, byl Logistik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Logistik? Lidé, profese

Kdo je to Logistik?

Co znamená a jaký je význam slova Logistik?

Logistik je pracovní pozice jejíž náplní je zajišťovat příjem a výdej zboží, optimálizovat přísun materiálu, komunikovat s dodavateli a zákazníky a vystavovat přepravní dokumenty. Logistik spolupracuje na plánu výroby, zpracovává cenové kalkulace, vede různé evidence a dokumentace. U logistika se předpokládá absolvovaná střední odborná škola s maturitou nebo vysokoškolské vzdělání.Kdo je to, byl Logistik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Logistik? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Logistik sdílet s vašimi přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Umeocet? Znáte pojem Alpinning? Vzpomněli byste si na význam slova Flegmatik? Pamatujete si definici pojmu Prána?

Klíčová slova: význam, význam pojmu, původ slova, synonymum, kdo je Logistik?, profese, vysvětlení, wiki, definice, co znamená, přesný výraz, etymologie, kdo to je, přesný význam, pojem

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Logistik

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Logistik? Kdo to byl Logistik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Logistik? Definice pojmu Logistik patří do sekce profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též hledat výraz, text, termín, pojem kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Logistik i v jiné kategorii než je sekce profese.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.