Kdo je to?
Kdo je to Roman Zach? Životopis Roman Zach, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Roman Zach?

Kdo je to Roman Zach? Stručný životopis

Roman Zach je český herec, pocházející ze severních Čech. Je absolventem průmyslové školy a DAMU. Kromě herectví se věnuje také skládání divadelní i filmové scénické hudby. Byl účastníkem taneční soutěže StarDance.
Jako herec se Roman Zach představil například v televizním seriálu Ordinace v růžové zahradě, Redakce nebo Modrý kód. Je jedním z nejvyšších herců, měří přes dva metry.Kdo je to Roman Zach? Životopis Roman Zach, lidé, osobnosti z herectví

Sdílejte tuto stránku s osobností Roman Zach s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Roman Zach

Národnost: česká
Datum narození: 13. června 1973
Místo narození: Ústí nad Labem

Pamatujete si definici pojmu Deus ex machina? Vzpomněli byste si na význam slova Skiatlon? Vzpomněli byste si na význam slova Cashback? Znáte pojem MLM?

Klíčová slova: co znamená, synonymum, přesný význam, heslo, význam, slovo, vysvětlení, význam pojmu, co je to Roman Zach?, popis, termín, wiki, definice, herectví, původ slova

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Roman Zach?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Roman Zach? Kdo to byl Roman Zach? Kdy se narodil Roman Zach? Kde se narodil Roman Zach? Roman Zach je v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Roman Zach kupř. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Roman Zach i v jiné kategorii než je herectví.