Kdo je to?
Kdo je to, byl Rasista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rasista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Rasista?

Co znamená a jaký je význam slova Rasista?

Rasista je zastánce ideologie rasismu a jejího teoretického základu. Podle této ideologie se sociální skupiny dělí podle ras na nadřazené a podřazené, takže dochází k nerovnostem ve společenském postavení. Ty jsou založeny na biologických rozdílech mezi lidskými rasami. Rasismus ve své současné podobě vznikal již v období romantismu.
Byl protikladem teorií zdůrazňujících občanskou rovnost a souvisel i s darwinovskými teoriemi. Základem rasistických teorií je tvrzení, že v různých geografických podmínkách se různé rasy a etnika vyvíjely odlišně, což podmínilo jejich vlastnosti, dovednosti a schopnosti. Negativním dopadem rasismu je diskriminace, rasová segregace a případná likvidace skupin považovaných za podřadné.Kdo je to, byl Rasista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rasista? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Rasista s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Progrese? Znáte pojem Bentonit? Vzpomněli byste si na význam slova Kombinované studium? Pamatujete si definici pojmu Region?

Klíčová slova: přesný výraz, heslo, co znamená, etymologie, definice, termín, vysvětlení, přesný význam, Rasista, vlastnosti, kdo je Rasista?, slovo, co je to Rasista?, význam slova, kdo to je

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Rasista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Rasista? Kdo to byl Rasista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rasista? Definice pojmu Rasista se nachází v kategorii vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, definici třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v vlastnosti.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.