Kdo je to?
Kdo je to, byl Rasista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rasista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Rasista?

Co znamená a jaký je význam slova Rasista?

Rasista je zastánce ideologie rasismu a jejího teoretického základu. Podle této ideologie se sociální skupiny dělí podle ras na nadřazené a podřazené, takže dochází k nerovnostem ve společenském postavení. Ty jsou založeny na biologických rozdílech mezi lidskými rasami. Rasismus ve své současné podobě vznikal již v období romantismu.
Byl protikladem teorií zdůrazňujících občanskou rovnost a souvisel i s darwinovskými teoriemi. Základem rasistických teorií je tvrzení, že v různých geografických podmínkách se různé rasy a etnika vyvíjely odlišně, což podmínilo jejich vlastnosti, dovednosti a schopnosti. Negativním dopadem rasismu je diskriminace, rasová segregace a případná likvidace skupin považovaných za podřadné.Kdo je to, byl Rasista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rasista? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Rasista s blízkými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Progrese? Znáte pojem Bentonit? Vzpomněli byste si na význam slova Kombinované studium? Pamatujete si definici pojmu Region?

Klíčová slova: vlastnosti, Rasista, přesný význam, přesný výraz, co je to Rasista?, co znamená, slovo, kdo to je, informace, význam slova, wiki, význam pojmu, význam, popis, definice

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Rasista, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Rasista? Kdo to byl Rasista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rasista? Definice pojmu Rasista je v kategorii vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Rasista v jiné sekci než vlastnosti.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.