Kdo je to?
Kdo je to Vin Diesel? Životopis Vin Diesel, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Vin Diesel?

Kdo je to Vin Diesel? Stručný životopis

Vin Diesel, vlastním jménem Mark Sinclair Vincent je nejen populárním herce, ale působí také jako scénárista, režisér a producent. Začal hrát jako dítě, vystupoval jak v himorně zaměřených rolích, tak akčních filmech. Jeho neznámější rolí je postava Dominica Toretta v sérii filmů Rychle a zběsile. Založil také několik filmových společností.
Vin Diesel je charismatický herec s hlubším a chraplavým hlasem. Je výborným sportovcem, což mu umožňuje sehrát i fyzicky náročné scény.Kdo je to Vin Diesel? Životopis Vin Diesel, lidé, osobnosti z herectví

Líbí se stručný životopis s osobou Vin Diesel? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Vin Diesel

Národnost: USA
Datum narození: 18. července 1967
Místo narození: Alameda County

Víte, co je to Stanné právo? Víte, co je to Hedvábná stezka? Pamatujete si definici pojmu Těžiště? Pamatujete si definici pojmu Soft skills?

Klíčová slova: herectví, synonymum, význam pojmu, popis, co je to Vin Diesel?, formulace, popis, přesný význam, význam slova, původ slova, informace, heslo, wiki, pojem, definice

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Vin Diesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Vin Diesel? Kdo to byl Vin Diesel? Kdy se narodil Vin Diesel? Kde se narodil Vin Diesel? Vin Diesel je v kategorii herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Vin Diesel dejme tomu např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vin Diesel i v jiné kategorii než je herectví.