Kdo je to?
Kdo je to, byl Barbar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Barbar? Lidé, historie

Kdo je to Barbar?

Co znamená a jaký je význam slova Barbar?

Barbar je hanlivé slovo pocházející z doby řecko - římské. Obyvatelé starověkého Řecka a později římského impéria tak označovali všechny národy, které mluvily jiným (pro Římany nesrozumitelným) jazykem (slovo barbar tedy bylo něco jako "brepta") a byly zpravidla "méně civilizované". V dnešní době označuje slovo barbar nekulturního jedince s primitivním, hrubým až násilnickým chováním.Kdo je to, byl Barbar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Barbar? Lidé, historie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Barbar sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Betlém? Znáte pojem Konifery? Vzpomněli byste si na význam slova Chalífát? Pamatujete si definici pojmu Lol?

Klíčová slova: kdo to je, heslo, význam slova, wiki, termín, synonymum, vysvětlení, informace, Barbar, pojem, formulace, popis, co je to Barbar?, co znamená, definice

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Barbar

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Barbar? Kdo to byl Barbar? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Barbar? Definice pojmu Barbar patří do sekce historie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též hledat výraz, termín, heslo, výraz řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než historie.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.