Kdo je to?
Kdo je to, byl Čubka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čubka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Čubka?

Co znamená a jaký je význam slova Čubka?

Čubka je vulgární označení pro promiskuitní ženu, couru, běhnu, šlapku, děvku, poběhlici, pizdu či kurvu. Jako nadávka se slovo čubka používá i v nesexuálním kontextu pro označení zlé ženy, čůzy nebo krávy.
Čubka, resp. čuba označuje i fenu (samici psa).Kdo je to, byl Čubka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čubka? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Čubka? Pak se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Syndrom vyhoření? Víte, co je to Ramen? Znáte pojem Kyfóza? Pamatujete si definici pojmu Methionin?

Klíčová slova: wiki, co je to Čubka?, přesný význam, přesný výraz, etymologie, kdo je Čubka?, definice, původ slova, heslo, pojem, popis, co znamená, informace, synonymum, význam

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Čubka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Čubka? Kdo to byl Čubka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čubka? Definice pojmu Čubka je v sekci hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Čubka hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).