Kdo je to?
Kdo je to, byl Čubka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čubka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Čubka?

Co znamená a jaký je význam slova Čubka?

Čubka je vulgární označení pro promiskuitní ženu, couru, běhnu, šlapku, děvku, poběhlici, pizdu či kurvu. Jako nadávka se slovo čubka používá i v nesexuálním kontextu pro označení zlé ženy, čůzy nebo krávy.
Čubka, resp. čuba označuje i fenu (samici psa).Kdo je to, byl Čubka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čubka? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Čubka? Potom se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Diosmin? Znáte pojem Emotikon? Vzpomněli byste si na význam slova Restituce? Pamatujete si definici pojmu Absces?

Klíčová slova: pojem, formulace, význam, kdo je Čubka?, vysvětlení, popis, co znamená, co je to Čubka?, termín, význam slova, hanlivé, popis, slovo, synonymum, přesný výraz

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Čubka, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Čubka? Kdo to byl Čubka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čubka? Definice pojmu Čubka se nachází v sekci hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hanlivé.