Kdo je to?
Kdo je to, byl Čubka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čubka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Čubka?

Co znamená a jaký je význam slova Čubka?

Čubka je vulgární označení pro promiskuitní ženu, couru, běhnu, šlapku, děvku, poběhlici, pizdu či kurvu. Jako nadávka se slovo čubka používá i v nesexuálním kontextu pro označení zlé ženy, čůzy nebo krávy.
Čubka, resp. čuba označuje i fenu (samici psa).Kdo je to, byl Čubka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čubka? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Čubka? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Syndrom vyhoření? Znáte pojem Osteoporóza? Znáte pojem Kyfóza? Víte, co je to Segway?

Klíčová slova: co je to Čubka?, popis, definice, vysvětlení, původ slova, slovo, popis, co znamená, termín, význam slova, hanlivé, pojem, wiki, význam, význam pojmu

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Čubka

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Čubka? Kdo to byl Čubka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čubka? Definice pojmu Čubka patří do sekce hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Čubka i jinde než v sekci než v hanlivé.