Kdo je to?
Kdo je to, byl Jezíd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jezíd? Lidé, náboženství

Kdo je to Jezíd?

Jaký je význam slova Jezíd? Co to znamená?

Jezíd je Kurd pocházející ze západního Iráku, který je členem etnickéhou náboženského společenství.
Jezídové bývají neprávem označováni za utajenou islámskou sektu, ovšem jejich náboženství je založeno na islámu a na prvcích dalších náboženství jako je hinduizmus, judaizmus, křesťanství, šamanizmus, zoroastrizmus a jiných. Jezídové uznávají Boha stvořitele a jeho andělů.Kdo je to, byl Jezíd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jezíd? Lidé, náboženství

Líbí se vám definice kdo je to Jezíd? Pak se podělte s přáteli a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Kompilace? Znáte pojem BRICS? Vzpomněli byste si na význam slova Marketing? Pamatujete si definici pojmu Korán?

Klíčová slova: wiki, formulace, termín, kdo je Jezíd?, vysvětlení, význam pojmu, definice, význam slova, slovo, přesný význam, popis, synonymum, přesný výraz, Jezíd, pojem

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Jezíd? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jezíd? Kdo to byl Jezíd? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jezíd? Definice pojmu Jezíd je v sekci náboženství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Jezíd hledat i v jiných kategoriích (než náboženství).

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.