Kdo je to?
Kdo je to Adam Mišík? Životopis Adam Mišík, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Adam Mišík?

Kdo je to Adam Mišík? Stručný životopis

Adam Mišík, syn hudebníka Vladimíra Mišíka, je znám jako hudebník – zpěvák a kytarista- také herec. Jako herec působí již od dětství, jako zpěvák a kytarista vystupuje sólově od r. 2013. V témže roce získal Českého slavíka jako objev roku. Diváci ho mohli poznat např. ve filmech Kráska v nesnázích, Taková normální rodinka, Strach a dalších, a také v seriálech Ordinace v růžové zahradě, Soukromé pasti, Zdivočelá země, Cesty domů a jiných.
Adam Mišík vystupuje i v divadelních představeních a věnuje se také dabingu.Kdo je to Adam Mišík? Životopis Adam Mišík, lidé, osobnosti z hudba

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Adam Mišík? s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Adam Mišík

Národnost: česká
Datum narození: 7.5.1997
Místo narození: Praha

Víte, co je to Dividenda? Znáte pojem Lipom? Vzpomněli byste si na význam slova SSL? Pamatujete si definici pojmu Deontologie?

Klíčová slova: etymologie, kdo je Adam Mišík?, heslo, pojem, původ slova, kdo to je, popis, wiki, co je to Adam Mišík?, význam pojmu, přesný výraz, vysvětlení, význam slova, termín, popis

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Životopis, kdo je Adam Mišík? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Adam Mišík? Kdo to byl Adam Mišík? Kdy se narodil Adam Mišík? Kde se narodil Adam Mišík? Adam Mišík je v sekci hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Adam Mišík dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adam Mišík i v jiné kategorii než je hudba.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.