Kdo je to?
Kdo je to, byl Altistka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Altistka? Lidé, hudba

Kdo je to Altistka?

Jaký je význam slova Altistka? Co to znamená?

Altistka je zpěvačka s hlubokým ženským hlasem, altem.Kdo je to, byl Altistka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Altistka? Lidé, hudba

Budeme rádi, pokud budete definici slova Altistka sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Odpisy? Pamatujete si definici pojmu Cortana? Víte, co je to Chirurgie? Vzpomněli byste si na význam slova Duchovno?

Klíčová slova: etymologie, pojem, Altistka, heslo, význam slova, význam pojmu, co je to Altistka?, wiki, popis, co znamená, synonymum, slovo, vysvětlení, původ slova, informace

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Altistka, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Altistka? Kdo to byl Altistka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Altistka? Definice pojmu Altistka se nachází v sekci hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než hudba).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?