Kdo je to?
Kdo je to, byl Altistka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Altistka? Lidé, hudba

Kdo je to Altistka?

Jaký je význam slova Altistka? Co to znamená?

Altistka je zpěvačka s hlubokým ženským hlasem, altem.Kdo je to, byl Altistka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Altistka? Lidé, hudba

Sdílejte tuto stránku se slovem Altistka s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Axióm? Znáte pojem Blue ray? Vzpomněli byste si na význam slova Škrob? Pamatujete si definici pojmu Nihilismus?

Klíčová slova: kdo je Altistka?, wiki, kdo to je, definice, význam, informace, význam slova, heslo, popis, Altistka, původ slova, slovo, přesný výraz, význam pojmu, co je to Altistka?

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Altistka

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Altistka? Kdo to byl Altistka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Altistka? Definice pojmu Altistka je v kategorii hudba. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, definici, text, výraz kupř. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci hudba.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?