Kdo je to?
Kdo je to Dalibor Janda? Životopis Dalibor Janda, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Dalibor Janda?

Kdo je to Dalibor Janda? Stručný životopis

Dalibor Janda, vlastním jménem Václav Janda, je český zpěvák populární hudby, který největší obliby dosáhl v 80. letech minulého století. Jeho popularita rostla rychle již od prvních vystoupení. V té době byl třikrát Zlatým slavíkem, získal Zlatou i Platinovou desku za prodej alb a řadu dalších ocenění.
Působí také jako hudební skladatel a textař. Dalibor Janda je i autorem textů a hudby mnoha svých hitů.Kdo je to Dalibor Janda? Životopis Dalibor Janda, lidé, osobnosti z hudba

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Dalibor Janda? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Dalibor Janda

Národnost: česká
Datum narození: 21. března 1953
Místo narození: Drahotuše u Hranic

Pamatujete si definici pojmu Vyhřezlá ploténka? Víte, co je to Pacht? Vzpomněli byste si na význam slova Underground? Pamatujete si definici pojmu Kodifikace?

Klíčová slova: slovo, Dalibor Janda, pojem, původ slova, přesný význam, definice, informace, popis, synonymum, popis, etymologie, co znamená, formulace, co je to Dalibor Janda?, termín

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Dalibor Janda

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Dalibor Janda? Kdo to byl Dalibor Janda? Kdy se narodil Dalibor Janda? Kde se narodil Dalibor Janda? Dalibor Janda je v kategorii hudba. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Dalibor Janda dejme tomu např. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dalibor Janda i v jiné kategorii než je hudba.