Kdo je to?
Kdo je to Scarlett Johansson? Životopis Scarlett Johansson, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Scarlett Johansson?

Kdo je to Scarlett Johansson? Stručný životopis

Scarlett Johansson je populární a velmi často obsazovaná herečka a zpěvačka. Již velmi brzy po svém hereckém debutu získala nominaci na cenu Independent Spirit Award. Velký ohlas měly i její role ve snímcích Přízračný svět, Dívka s perlou, Ztraceno v překladu a Zaříkávač koní. Za tyto filmy byla nominována na Zlatý glóbus a dostala cenu BAFTA. Další nominace přišly s filmy Píseň lásky samotářky, Ostrov, Černá Dahlia, Králova přízeň, Pohled z mostu a dalšími snímky.
Scarlett Johansson hraje také ve filmech o superhrdinech. Úspěch slavila i její dvě hudební alba.Kdo je to Scarlett Johansson? Životopis Scarlett Johansson, lidé, osobnosti z herectví

Tento text (Scarlett Johansson) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Scarlett Johansson

Národnost: USA
Datum narození: 22.11.1984
Místo narození: New York City

Vzpomněli byste si na význam slova Agorafobie? Vzpomněli byste si na význam slova OEM? Znáte pojem Avatar? Znáte pojem Dropbox?

Klíčová slova: definice, informace, co znamená, etymologie, herectví, heslo, popis, popis, termín, význam slova, pojem, Scarlett Johansson, vysvětlení, přesný význam, význam

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Scarlett Johansson? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Scarlett Johansson? Kdo to byl Scarlett Johansson? Kdy se narodil Scarlett Johansson? Kde se narodil Scarlett Johansson? Scarlett Johansson je v sekci herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Scarlett Johansson dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Scarlett Johansson i v jiné kategorii než je herectví.