Kdo je to?
Kdo je to, byl Ortodontista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ortodontista? Lidé, lékařství

Kdo je to Ortodontista?

Jaký je význam slova Ortodontista? Co to znamená?

Ortodontista je zubní lékař – specialista, který se věnuje diagnostice, léčbě odchylek vývoje a postavení zubů, čelistí i zubních oblouků. Zaměřuje se na vady, popřípadě deformace zubů, čelistí nebo celého obličeje a také na jejich prevenci. Nápravu provádí většinou pomocí rovnátek.
Cílem činnosti ortodontisty je předcházení problémům s funkcí chrupu, kazivostí zubů, záněty dásní, onemocnění kloubů čelistí a další.Kdo je to, byl Ortodontista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ortodontista? Lidé, lékařství

Definici slova Ortodontista můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Prdelačka? Pamatujete si definici pojmu Hortonův syndrom? Vzpomněli byste si na význam slova Investigativní? Vzpomněli byste si na význam slova Přímé bankovnictví?

Klíčová slova: vysvětlení, kdo to je, pojem, wiki, význam, co je to Ortodontista?, popis, popis, definice, termín, Ortodontista, etymologie, přesný výraz, formulace, co znamená

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Ortodontista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Ortodontista? Kdo to byl Ortodontista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ortodontista? Definice pojmu Ortodontista se nachází v sekci lékařství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Ortodontista i jinde než v sekci než v lékařství.