Kdo je to?
Kdo je to, byl Ortodontista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ortodontista? Lidé, lékařství

Kdo je to Ortodontista?

Jaký je význam slova Ortodontista? Co to znamená?

Ortodontista je zubní lékař – specialista, který se věnuje diagnostice, léčbě odchylek vývoje a postavení zubů, čelistí i zubních oblouků. Zaměřuje se na vady, popřípadě deformace zubů, čelistí nebo celého obličeje a také na jejich prevenci. Nápravu provádí většinou pomocí rovnátek.
Cílem činnosti ortodontisty je předcházení problémům s funkcí chrupu, kazivostí zubů, záněty dásní, onemocnění kloubů čelistí a další.Kdo je to, byl Ortodontista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ortodontista? Lidé, lékařství

Líbí se vám definice kdo je to Ortodontista? Pak se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Prdelačka? Víte, co je to Kuplířství? Vzpomněli byste si na význam slova Investigativní? Pamatujete si definici pojmu Aristokracie?

Klíčová slova: informace, formulace, kdo je Ortodontista?, co je to Ortodontista?, popis, popis, co znamená, význam pojmu, heslo, pojem, etymologie, přesný výraz, kdo to je, synonymum, slovo

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Ortodontista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ortodontista? Kdo to byl Ortodontista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ortodontista? Definice pojmu Ortodontista je v sekci lékařství. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, text, pojem třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než lékařství).