Kdo je to?
Kdo je to, byl Čarodejnice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čarodejnice? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Čarodejnice?

Co znamená a jaký je význam slova Čarodejnice?

Čarodějnice je osoba, nejčastěji žena, která ovládá magii a tzv. temné síly. Dokáže např. věštit, kouzlit, někoho uhranout nebo proklít. Čaroděnice bývají spojovány spíše se zlou magií. Inkvizice je tvrdě pronásledovala a mnoho nevinných žen bylo upáleno při čarodějnických procesech zejména v době od 14. do 18. století. Nejfanatičtější inkvizice působila ve Španělsku.Kdo je to, byl Čarodejnice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čarodejnice? Lidé, nadpřirozené

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Čarodejnice? s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to IP adresa? Víte, co je to Tetanie? Pamatujete si definici pojmu Pangamin? Pamatujete si definici pojmu Eurozóna?

Klíčová slova: Čarodejnice, slovo, přesný význam, význam, význam slova, popis, formulace, synonymum, pojem, kdo je Čarodejnice?, definice, přesný výraz, nadpřirozené, co je to Čarodejnice?, etymologie

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Čarodejnice? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Čarodejnice? Kdo to byl Čarodejnice? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čarodejnice? Definice pojmu Čarodejnice je v sekci nadpřirozené. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v nadpřirozené.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?