Kdo je to?
Kdo je to, byl Čarodejnice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čarodejnice? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Čarodejnice?

Co znamená a jaký je význam slova Čarodejnice?

Čarodějnice je osoba, nejčastěji žena, která ovládá magii a tzv. temné síly. Dokáže např. věštit, kouzlit, někoho uhranout nebo proklít. Čaroděnice bývají spojovány spíše se zlou magií. Inkvizice je tvrdě pronásledovala a mnoho nevinných žen bylo upáleno při čarodějnických procesech zejména v době od 14. do 18. století. Nejfanatičtější inkvizice působila ve Španělsku.Kdo je to, byl Čarodejnice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čarodejnice? Lidé, nadpřirozené

Budeme rádi, pokud budete definici slova Čarodejnice sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to IP adresa? Pamatujete si definici pojmu Open Office? Pamatujete si definici pojmu Pangamin? Vzpomněli byste si na význam slova Jímka?

Klíčová slova: formulace, heslo, Čarodejnice, nadpřirozené, vysvětlení, přesný výraz, definice, synonymum, význam slova, popis, pojem, přesný význam, původ slova, význam pojmu, etymologie

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Čarodejnice, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Čarodejnice? Kdo to byl Čarodejnice? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čarodejnice? Definice pojmu Čarodejnice se nachází v sekci nadpřirozené. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, text, definici, např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?