Kdo je to?
Kdo je to, byl Čarodejnice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čarodejnice? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Čarodejnice?

Co znamená a jaký je význam slova Čarodejnice?

Čarodějnice je osoba, nejčastěji žena, která ovládá magii a tzv. temné síly. Dokáže např. věštit, kouzlit, někoho uhranout nebo proklít. Čaroděnice bývají spojovány spíše se zlou magií. Inkvizice je tvrdě pronásledovala a mnoho nevinných žen bylo upáleno při čarodějnických procesech zejména v době od 14. do 18. století. Nejfanatičtější inkvizice působila ve Španělsku.Kdo je to, byl Čarodejnice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čarodejnice? Lidé, nadpřirozené

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Čarodejnice? s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to IP adresa? Znáte pojem Rádius? Vzpomněli byste si na význam slova Cystická fibróza? Pamatujete si definici pojmu Morbus perthes?

Klíčová slova: co je to Čarodejnice?, definice, původ slova, význam slova, heslo, přesný výraz, kdo to je, pojem, popis, co znamená, etymologie, nadpřirozené, termín, wiki, Čarodejnice

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Čarodejnice? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Čarodejnice? Kdo to byl Čarodejnice? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čarodejnice? Definice pojmu Čarodejnice je v sekci nadpřirozené. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít výraz, slovo, definici, slovíčko kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než nadpřirozené.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?