Kdo je to?
Kdo byl Iveta Bartošová? Životopis Iveta Bartošová, slavní lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Iveta Bartošová?

Kdo to byl Iveta Bartošová? Stručný životopis

Iveta Bartošová byla známá zpěvačka. Pocházela z Moravy, kde také začínala se zpěvem. Již při studiu vystupovala se skupinou Dianthus a byl úspěšná v amatérských pěveckých soutěžích. Při soutěžích se setkala s budoucím partnerem Petrem Sepéšim, se kterým vytvořila pěvecké duo.
Po jeho tragické smrti vystupovala Iveta Bartošová s pěveckými hvězdami a významnými hudebními skupinami, zvítězila v anketě Zlatý slavík a nazpívala i filmové písně. Zpívala také v muzikálech. Psychické i osobní problémy a neúspěšný comeback vedly až k sebevraždě.Kdo byl Iveta Bartošová? Životopis Iveta Bartošová, slavní lidé, osobnosti z hudba

Zaujala vás biografie osobnosti Iveta Bartošová? Potom se podělte s kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Iveta Bartošová

Národnost: česká
Datum narození: 8.4.1966
Místo narození: Čeladná
Datum úmrtí: 29.4.2014

Vzpomněli byste si na význam slova Národní park? Znáte pojem Tourettův syndrom? Znáte pojem Spořič obrazovky? Víte, co je to Parkán?

Klíčová slova: pojem, přesný výraz, co je to Iveta Bartošová?, heslo, kdo je Iveta Bartošová?, význam, etymologie, přesný význam, formulace, popis, informace, kdo to je, hudba, slovo, význam pojmu

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Životopis, kdo je Iveta Bartošová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Iveta Bartošová? Kdo to byl Iveta Bartošová? Kdy se narodil Iveta Bartošová? Kde se narodil Iveta Bartošová? Kdy zemřel Iveta Bartošová? Iveta Bartošová se nachází v kategorii hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Iveta Bartošová dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Iveta Bartošová i v jiné kategorii než je hudba.