Kdo je to?
Kdo je to, byl Advokát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Advokát? Lidé, profese

Kdo je to Advokát?

Jaký je význam slova Advokát? Co to znamená?

Advokát je poskytovatelem právních služeb. Jedná se o svobodné povolání, které je prováděno za úplatu. Advokát své služby poskytuje neustále, patří k nim především zastoupení klienta před soudem nebo úřady, poskytování právních rad či obhajoba klienta v trestních sporech.
Významnou činností je i sestavování různých typů listin nebo právních rozborů. Advokát je nezávislá osoba a řídí se podle přání klienta, pokud toto přání není v rozporu s právními předpisy.Kdo je to, byl Advokát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Advokát? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Advokát s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Kapari? Vzpomněli byste si na význam slova Skutková podstata? Vzpomněli byste si na význam slova Nefrologie? Znáte pojem Exekuce?

Klíčová slova: co znamená, etymologie, synonymum, heslo, popis, wiki, slovo, kdo to je, Advokát, pojem, profese, popis, termín, význam slova, význam

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Advokát? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Advokát? Kdo to byl Advokát? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Advokát? Definice pojmu Advokát je v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.