Kdo je to?
Kdo je to Martin Dejdar? Životopis Martin Dejdar, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Martin Dejdar?

Kdo je to Martin Dejdar? Stručný životopis

Martin Dejdar patří k velmi známým a oblíbeným českým hercům. Je také komikem a dabérem, moderátorem a producentem. Absolvoval DAMU a působil v řadě pražských divadel. Ztvárnil výrazné role ve filmech Šakalí léta, Amerika, Učitel tance a seriálech, jako byla Zdivočelá země, Konec velkých prázdnin, Přístav Comeback a mnoha dalších.
Martin Dejdar vynikl také jako komik a dabér, například v televizních pořadech Ptákoviny, Na vlastní nebezpečí a jiných. Jako dabéra ho znají všichni příznivci Barta Simpsona nebo myšáka Stuarta Littla. Velmi úspěšné je i jeho účinkování v show Tvoje tvář má známý hlas.Kdo je to Martin Dejdar? Životopis Martin Dejdar, lidé, osobnosti z herectví

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Martin Dejdar? se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Martin Dejdar

Národnost: česká
Datum narození: 11.3.1965
Místo narození: Vysoké Mýto

Víte, co je to Afinita? Znáte pojem Inkluze? Vzpomněli byste si na význam slova Harlem shake? Pamatujete si definici pojmu Šungit?

Klíčová slova: přesný výraz, etymologie, co je to Martin Dejdar?, kdo je Martin Dejdar?, význam, popis, slovo, informace, synonymum, herectví, popis, vysvětlení, původ slova, formulace, pojem

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Martin Dejdar

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Martin Dejdar? Kdo to byl Martin Dejdar? Kdy se narodil Martin Dejdar? Kde se narodil Martin Dejdar? Martin Dejdar je v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Martin Dejdar dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Dejdar i v jiné kategorii než je herectví.