Kdo je to?
Kdo je to Martin Dejdar? Životopis Martin Dejdar, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Martin Dejdar?

Kdo je to Martin Dejdar? Stručný životopis

Martin Dejdar patří k velmi známým a oblíbeným českým hercům. Je také komikem a dabérem, moderátorem a producentem. Absolvoval DAMU a působil v řadě pražských divadel. Ztvárnil výrazné role ve filmech Šakalí léta, Amerika, Učitel tance a seriálech, jako byla Zdivočelá země, Konec velkých prázdnin, Přístav Comeback a mnoha dalších.
Martin Dejdar vynikl také jako komik a dabér, například v televizních pořadech Ptákoviny, Na vlastní nebezpečí a jiných. Jako dabéra ho znají všichni příznivci Barta Simpsona nebo myšáka Stuarta Littla. Velmi úspěšné je i jeho účinkování v show Tvoje tvář má známý hlas.Kdo je to Martin Dejdar? Životopis Martin Dejdar, lidé, osobnosti z herectví

Zaujala vás biografie osobnosti Martin Dejdar? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Martin Dejdar

Národnost: česká
Datum narození: 11.3.1965
Místo narození: Vysoké Mýto

Víte, co je to Afinita? Znáte pojem Inkluze? Vzpomněli byste si na význam slova Harlem shake? Pamatujete si definici pojmu Šungit?

Klíčová slova: synonymum, kdo to je, kdo je Martin Dejdar?, vysvětlení, slovo, význam, přesný výraz, heslo, co znamená, definice, formulace, termín, popis, původ slova, Martin Dejdar

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Martin Dejdar?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Martin Dejdar? Kdo to byl Martin Dejdar? Kdy se narodil Martin Dejdar? Kde se narodil Martin Dejdar? Martin Dejdar patří do sekce herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Martin Dejdar řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Dejdar i v jiné kategorii než je herectví.