Kdo je to?
Kdo je to Martin Dejdar? Životopis Martin Dejdar, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Martin Dejdar?

Kdo je to Martin Dejdar? Stručný životopis

Martin Dejdar patří k velmi známým a oblíbeným českým hercům. Je také komikem a dabérem, moderátorem a producentem. Absolvoval DAMU a působil v řadě pražských divadel. Ztvárnil výrazné role ve filmech Šakalí léta, Amerika, Učitel tance a seriálech, jako byla Zdivočelá země, Konec velkých prázdnin, Přístav Comeback a mnoha dalších.
Martin Dejdar vynikl také jako komik a dabér, například v televizních pořadech Ptákoviny, Na vlastní nebezpečí a jiných. Jako dabéra ho znají všichni příznivci Barta Simpsona nebo myšáka Stuarta Littla. Velmi úspěšné je i jeho účinkování v show Tvoje tvář má známý hlas.Kdo je to Martin Dejdar? Životopis Martin Dejdar, lidé, osobnosti z herectví

Tento text (Martin Dejdar) můžete samozřejmě sdílet se známými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Martin Dejdar

Národnost: česká
Datum narození: 11.3.1965
Místo narození: Vysoké Mýto

Víte, co je to Pemza? Vzpomněli byste si na význam slova Přímá demokracie? Pamatujete si definici pojmu Literatura faktu? Znáte pojem Erdomed?

Klíčová slova: termín, formulace, slovo, herectví, wiki, význam, co znamená, Martin Dejdar, význam slova, přesný výraz, informace, popis, kdo to je, pojem, co je to Martin Dejdar?

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Martin Dejdar

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Martin Dejdar? Kdo to byl Martin Dejdar? Kdy se narodil Martin Dejdar? Kde se narodil Martin Dejdar? Martin Dejdar je v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Martin Dejdar dejme tomu např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Dejdar i v jiné kategorii než je herectví.