Kdo je to?
Kdo je to Martin Dejdar? Životopis Martin Dejdar, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Martin Dejdar?

Kdo je to Martin Dejdar? Stručný životopis

Martin Dejdar patří k velmi známým a oblíbeným českým hercům. Je také komikem a dabérem, moderátorem a producentem. Absolvoval DAMU a působil v řadě pražských divadel. Ztvárnil výrazné role ve filmech Šakalí léta, Amerika, Učitel tance a seriálech, jako byla Zdivočelá země, Konec velkých prázdnin, Přístav Comeback a mnoha dalších.
Martin Dejdar vynikl také jako komik a dabér, například v televizních pořadech Ptákoviny, Na vlastní nebezpečí a jiných. Jako dabéra ho znají všichni příznivci Barta Simpsona nebo myšáka Stuarta Littla. Velmi úspěšné je i jeho účinkování v show Tvoje tvář má známý hlas.Kdo je to Martin Dejdar? Životopis Martin Dejdar, lidé, osobnosti z herectví

Popis osobnosti Martin Dejdar můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Martin Dejdar

Národnost: česká
Datum narození: 11.3.1965
Místo narození: Vysoké Mýto

Víte, co je to Afinita? Znáte pojem Inkluze? Vzpomněli byste si na význam slova Harlem shake? Pamatujete si definici pojmu Šungit?

Klíčová slova: kdo je Martin Dejdar?, kdo to je, popis, informace, herectví, význam, popis, definice, přesný význam, wiki, význam pojmu, formulace, heslo, slovo, synonymum

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Martin Dejdar? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Martin Dejdar? Kdo to byl Martin Dejdar? Kdy se narodil Martin Dejdar? Kde se narodil Martin Dejdar? Martin Dejdar se nachází v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Martin Dejdar dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Dejdar i v jiné kategorii než je herectví.