Kdo je to?
Kdo je to Lou Fanánek Hagen? Životopis Lou Fanánek Hagen, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Lou Fanánek Hagen?

Kdo je to Lou Fanánek Hagen? Stručný životopis

Lou Fanánek Hagen je přezdívka Františka Moravce, zpěváka a skladatele a frontmana hudební skupiny Tři sestry. Absolvent stavební fakulty ČVUT a žurnalistiky na UK je autorem mnoha populárních písní i pro jiné skupiny a zpěváky – např. Maxim Turbulenc, Těžkej Pokondr, Lucie Bílá a další.
Lou Fanánek Hagen skládá i úvodní písně seriálů jako jsou Šmoulové, libreta muzikálů a v muzikálové tvorbě spolupracuje i s dalšími autory. Je také autorem knižně vydaného vlastního životopisu a jeho pokračování. Jako osobnost byl v roce 2009 zařazen do beatové síně slávy.Kdo je to Lou Fanánek Hagen? Životopis Lou Fanánek Hagen, lidé, osobnosti z hudba

Tento text (Lou Fanánek Hagen) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Lou Fanánek Hagen

Národnost: česká
Datum narození: 18. června 1966
Místo narození: Praha

Víte, co je to Road movie? Vzpomněli byste si na význam slova Cloudové úložiště? Pamatujete si definici pojmu Hilterapie? Znáte pojem Glaukom?

Klíčová slova: popis, formulace, kdo to je, přesný význam, co znamená, synonymum, etymologie, vysvětlení, slovo, význam pojmu, hudba, přesný výraz, termín, původ slova, význam

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Lou Fanánek Hagen?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Lou Fanánek Hagen? Kdo to byl Lou Fanánek Hagen? Kdy se narodil Lou Fanánek Hagen? Kde se narodil Lou Fanánek Hagen? Lou Fanánek Hagen je v kategorii hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Lou Fanánek Hagen kupř. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lou Fanánek Hagen i v jiné kategorii než je hudba.