Kdo je to?
Kdo je to Markéta Irglová? Životopis Markéta Irglová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Markéta Irglová?

Kdo je to Markéta Irglová? Stručný životopis

Markéta Irglová je zpěvačka, herečka a skladatelka. V současnosti žije na Islandu, předtím žila v New Yorku a v Irsku. Vytvořila píseň k filmu Once, za niž obdržela Oscara. Zájem o hudbu měla již od dětství, hrála na kytaru a zpívala. V patnácti letech se vydala s kamarádem Glenem Hansardem na světové turné. Po natočení filmu se jejich vztah stal partnerským a společně vydali také album.
Po rozchodu s Hansardem se Markéta Irglová věnuje sólovým vystoupením a tvorbě. Je také nositelkou ceny Akademie populární hudby.Kdo je to Markéta Irglová? Životopis Markéta Irglová, lidé, osobnosti z hudba

Tento text (Markéta Irglová) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Markéta Irglová

Národnost: česká
Datum narození: 28. února 1988
Místo narození: Valašské Meziříčí

Víte, co je to Investice? Vzpomněli byste si na význam slova Červené maso? Pamatujete si definici pojmu Energetický štítek? Znáte pojem Karbon?

Klíčová slova: synonymum, popis, význam, heslo, Markéta Irglová, popis, formulace, etymologie, přesný výraz, vysvětlení, termín, kdo je Markéta Irglová?, pojem, co znamená, přesný význam

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Životopis, kdo je Markéta Irglová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Markéta Irglová? Kdo to byl Markéta Irglová? Kdy se narodil Markéta Irglová? Kde se narodil Markéta Irglová? Markéta Irglová je v sekci hudba. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Markéta Irglová třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Markéta Irglová i v jiné kategorii než je hudba.