Kdo je to?
Kdo je to Jiří Veselý? Životopis Jiří Veselý, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Jiří Veselý?

Kdo je to Jiří Veselý? Stručný životopis

Jiří Veselý je tenista – profesionál a také juniorský mistr světa. Hraje za oddíl TK Agrofert. Jako první Čech vyhrál v kategorii juniorů Australian Open jak ve dvouhře, tak ve čtyřhře. ATP ho označila jako Hvězdu zítřka.
Trenérem Jiřího Veselého byl zpočátku jeho otec, Jaroslav Machovský, Jiří Novák a Jaroslav Navrátil. Profesionálně se tenisu věnuje od roku 2009.Kdo je to Jiří Veselý? Životopis Jiří Veselý, lidé, osobnosti z sport

Popis osobnosti Jiří Veselý můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Jiří Veselý

Národnost: česká
Datum narození: 10.7.1993
Místo narození: Příbram

Znáte pojem Proforma faktura? Pamatujete si definici pojmu Carving? Víte, co je to Hermafrodit? Vzpomněli byste si na význam slova Hrubá chyba?

Klíčová slova: význam, původ slova, heslo, kdo je Jiří Veselý?, wiki, význam pojmu, přesný výraz, informace, Jiří Veselý, formulace, kdo to je, slovo, synonymum, sport, termín

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jiří Veselý

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jiří Veselý? Kdo to byl Jiří Veselý? Kdy se narodil Jiří Veselý? Kde se narodil Jiří Veselý? Jiří Veselý se nachází v sekci sport. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jiří Veselý dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Veselý i v jiné kategorii než je sport.