Kdo je to?
Kdo byl Michael Jackson? Životopis Michael Jackson, slavní lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Michael Jackson?

Kdo to byl Michael Jackson? Stručný životopis

Michael Jackson, celým jménem Michael Joseph Jackson, byl proslulým zpěvákem, tanečníkem, choreografem, skladatelem a producentem. Hvězda nazývaná Králem popu je stále považována za nejvýraznější a nejúspěšnější osobnost populární hudby 20. století. Jeho nejznámější album Thriller je stále nejprodávanějším albem vůbec.
Michael Jackson se soustředil na tradiční popovou a taneční hudbu. Proslul jako perfekcionista s výrazným vysokým hlasem a obrovským tanečním nadáním a citem pro rytmus. Byl nositelem 13 cen Grammy. Zemřel údajně na předávkování a selhání srdce.Kdo byl Michael Jackson? Životopis Michael Jackson, slavní lidé, osobnosti z hudba

Popis osobnosti Michael Jackson můžete sdílet s vašimi kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Michael Jackson

Národnost: USA
Datum narození: 29. srpna 1958
Místo narození: Gary
Datum úmrtí: 25. června 2009

Víte, co je to Čarověník? Znáte pojem Šelak? Vzpomněli byste si na význam slova Astenik? Pamatujete si definici pojmu Spandex?

Klíčová slova: heslo, etymologie, definice, kdo to je, přesný výraz, formulace, hudba, termín, slovo, vysvětlení, popis, wiki, význam slova, původ slova, informace

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Michael Jackson?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Michael Jackson? Kdo to byl Michael Jackson? Kdy se narodil Michael Jackson? Kde se narodil Michael Jackson? Kdy zemřel Michael Jackson? Michael Jackson patří do sekce hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Michael Jackson třeba ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michael Jackson i v jiné kategorii než je hudba.