Kdo je to?
Kdo byl Michael Jackson? Životopis Michael Jackson, slavní lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Michael Jackson?

Kdo to byl Michael Jackson? Stručný životopis

Michael Jackson, celým jménem Michael Joseph Jackson, byl proslulým zpěvákem, tanečníkem, choreografem, skladatelem a producentem. Hvězda nazývaná Králem popu je stále považována za nejvýraznější a nejúspěšnější osobnost populární hudby 20. století. Jeho nejznámější album Thriller je stále nejprodávanějším albem vůbec.
Michael Jackson se soustředil na tradiční popovou a taneční hudbu. Proslul jako perfekcionista s výrazným vysokým hlasem a obrovským tanečním nadáním a citem pro rytmus. Byl nositelem 13 cen Grammy. Zemřel údajně na předávkování a selhání srdce.Kdo byl Michael Jackson? Životopis Michael Jackson, slavní lidé, osobnosti z hudba

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Michael Jackson? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Michael Jackson

Národnost: USA
Datum narození: 29. srpna 1958
Místo narození: Gary
Datum úmrtí: 25. června 2009

Pamatujete si definici pojmu Šedý zákal? Víte, co je to Cimbuří? Vzpomněli byste si na význam slova Územní plán? Pamatujete si definici pojmu Spyware?

Klíčová slova: informace, hudba, kdo to je, co je to Michael Jackson?, definice, původ slova, přesný výraz, synonymum, termín, formulace, význam slova, popis, přesný význam, vysvětlení, kdo je Michael Jackson?

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Michael Jackson

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Michael Jackson? Kdo to byl Michael Jackson? Kdy se narodil Michael Jackson? Kde se narodil Michael Jackson? Kdy zemřel Michael Jackson? Michael Jackson je v kategorii hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Michael Jackson dejme tomu např. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michael Jackson i v jiné kategorii než je hudba.